Какво да правя? Моля за съвет!

04.06.15
13:47

Здравеите,аз съм на 22години,висока съм156см и тежа 75 кг.Имам голямо желание да променя живота си,но съм мн невежа в тея неща ...започнах да се храня по-здравословбо,забравих сладко,сокчета газирано,хляб и мн калоричните неща.Постоянно чета и съм твърдо решена да започна от други ден да ходя на фитнес,но има един проблем..първо мн ме е срам там всички са с хубаво тяло а аз дебеланката и също така искам да започна с иструктор.Моля даите съвет от тук нататък как да променя живота си и има ли смисъл от фитнеса или първи да си сваля кг и тогава да ходя

04.06.15
17:15

Много се лъжеш, ако си мислиш, че всички във фитнеса са със хубаво тяло. Истината е, че на 80% от хората изобщо не им личи, че тренират. Започни програма за начинаещи, с цяло тяло в един ден, тренирай през ден. Чети за фитнес хранене и калориен дефицит.

Съветът ми е да спортуваш успоредно със свалянето на килограми.

Защо не си направиш дневник тук? Може да ти бъде доста полезно. :)

Думата е една - Постоянство. А дали, ще успееш зависи, на кое място стой спорта в графата ти с приоритети :-).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1