Може ли да ми помогнете с избора на рбд?

21.06.15
19:11

Здравейте приятели, искам да ви попитам дали ще, може да ми помогне- те с избора на рбд диета с програмата мах-от съм. Аз съм 45 кг и съм на 13. Благодаря предварително!

Здрасти!

Далеч не съм убедена, че на 13 години имаш нужда точно от тази програма.
Може би някакъв спорт (лека атлетика, плуване, баскетбол)? Или във фитнеса, но тренировки за цялото тяло?

Старай се в менюто ти да преобладават качествени храни и спортувай. Не се вманиачавай в подробности.

Храни: месо, риба, яйца, млечни, зеленчуци, плодове, сурови ядки, ориз, картофи, пълнозърнести изделия, царевица, грах, леща, боб, краве масло, зехтин

Отделно - виж тази тема, за да се научиш как да задаваш въпросите си, защото по този начин рискуваш никой да не ти отговори.

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 21.06.15 20:46.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1