Пъпки след прием на Monster Beef на Amix

25.06.15
16:44

Преди месец и половина реших да си взема от този протеин, но след няколко приема започнаха да ми излизат пъпки по крайниците.Едно момче ми каза, че е вследствие задържането на вода от креатиновата матрица, съдържаща се вътре.Спрял съм приема за повече от месец, но пъпките продължават да излизат.Отидох на дерматолог и ми каза, че нещо ме било ухапало.Случвало ли се е на някой друг? Как се изчистихте?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1