Азотен бустер, прием?

Взех си Black Jack на Pure Nutrition. Навсякъде пише, че трябва да се приема на гладно, но какво точно означава това? Ако тренировката ми е в 10:00 и стана в 6:00 за да закуся, в 9:30, когато изпия бустера ще се смята ли за “на гладно” ? Другият ми вариант е да изпия бустера в 9:00 и в 9:20-30 да изям 50гр овес с мялко, колкото да се заситя. Третият вариант е да не ям цяла сутрин, но тогава храненето ми идва чак към 12:00, когато вече съм свършил с тренировката. Според вас кой от тези три начина на прием е най-правилен ?

Ставаш в 9:00, пиеш Black Jack към 9:30 и около 10:00 отиваш в залата.
Всякаква храна - след тренировката. Това е оптимумът.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 03.07.15 20:00.

В 6 закусваш и след това в 9:30 пиеш буустера. Гледаш да не пиеш протеин и амино заедно с буустера ,защото има вариант да не те хване или да не го усетиш добре.
Доволен ли си от този ,който пиеш в момента?

Започнах да го пия 1 час преди тренировка, тренирам на гладно и се чувствам добре. От бустера съм доволен, цял ден стоя напомпан и ми дава енергия. Единственият проблем беше, че първата седмица не можех да спя нощем, въпреки че го пия сутрин, в момента има дни в които заспивам трудно, но не е както в началото.

До преди 2 седмици приемах бустера на PURE NUTRITION - Black Jack + BCAA - XTEND, днес си поръчах cellucor c4 и креатин на optimum nutrition. Мога ли да пия бустера и креатина заедно, защото виждам че в C4 има креатин и се чудя дали няма да ми стане много ? Също така искам да попитам дали 2 седмици почивка са достатъчни, за да започна отново да приемам бустер?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1