Смяна на програмата и хранителния режим

Здравейте, реших да потърся съвет затова дали ми е време да сменя програмата. Висок съм 195, тежа 88-89 кг и съм доста мазен....та време ли е вече или да продължа да качвам мм.

Темата беше редактирана от karfi4ka на 15.07.15 14:13.

15.07.15
14:10

Здравей!

Никой не би могъл да отговори адекватно на твоите въпроси за смяна на програмата, при положение, че си подал толкова малко информация. Не знаем каква ти е програмата сега, не знаем какъв ти е режимът и начинът на живот, не знаем какви са ти целите, не знаем как изглеждаш!

Ако искаш помощ, опитай да ориентираш потребителите, като подадеш достатъчно информация, която да послужи за отправна точка.

Мнението беше редактирано от karfi4ka на 15.07.15 14:12.

На ръст 195 и тегло 88-89кг ако имаш мазно не знам за какви мускули говориш.

От 4-5 месеца активно тренирам бях около 72-73кг... на ВВД съм...програмата ми е тридневна, предимно базови упражнения х6-8 без кардио

Ето ти мое виждане за атлетична физика без нищо излишно Арту Таймазов 190см 120кг качество. Карелин не го коментирам той е гавра на природата с нас простосмъртните

Напълно съм съгласен с теб :) бих добавил и Гадисов

От 4-5 месеца тренираш и си качил 16 кг?
Не разчитай да са основно от мускулна маса. :)
Сам казваш, че си доста мазен, но питаш дали да продължиш да качваш мускулна маса.
Ако си качвал основно мускулна маса, първо щеше да отнеме доста повече време (за тези килограми) и второ - нямаше да се определяш като “доста мазен”.

Подкрепям карфичка - никаква информация не си дал.

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 15.07.15 17:26.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1