Мускулната маса при чистене на подкожни мазнини

No Name

16.07.15
17:57

Здравейте. Търсих из форума ,но не намерих да е задаван такъв въпрос какъвто ще задам аз.

Въпросът ми е ако започна да чистя подкожни мазнини ,но спра с фитнеса и започна стрийт фитнес това ще повлияе ли някак на придобитата до сега мускулна маса.

Темата беше редактирана от No Name на 17.07.15 14:53.

17.07.15
14:31

1. Нямаше да е зле да кажеш някакви данни за теб. Ей тей просто.
2. С прахосмукачката ли ще ги чистиш, с фотошопа ли тези подГожни мазнини, как по-точно?
3. Тренировката е някакъв вид стимулация на мускула, колко и как ще расте зависи от това, което влиза от горе и излиза от доло. :)

No Name

17.07.15
14:52

Данни
Години - 16
Височина 174см
Килограми - 65кг
Ще чистя с кардио и скачане на въже.

Направил съм една грешка от невнимание и веднага трябва да се отбележи така дебело ‘подГожни’.

На тези килограми едва ли июаш много за чистене, а също и мускулна маса, кояро да загубиш, така че си тренирай и не мисли за глупости.

No Name

17.07.15
17:13

Идеята като цяло ми е какво ще се случи ако трябва да чистя и спра с фитнеса ,но започна стрийт фитнес. Масата може ли да се загуби или ще се поддържа от тренировките на стрийт фитнес.

Исках да го имам в предвид ако започна да се занимавам с фитнес и ми се наложи да чистя подкожни мазнини.

Мнението беше редактирано от No Name на 17.07.15 17:20.

12.08.15
15:28

казано от Валентин Юлиянов на 17.07.15, 17:13:

Идеята като цяло ми е какво ще се случи ако трябва да чистя и спра с фитнеса ,но започна стрийт фитнес. Масата може ли да се загуби или ще се поддържа от тренировките на стрийт фитнес.

Исках да го имам в предвид ако започна да се занимавам с фитнес и ми се наложи да чистя подкожни мазнини.

При СтрийтФитнеса мисля че ще запазиш мускулите в горната част на тялото, но не мисля че това се отнася и за краката.
Иначе главното при чистенето е да си на калориен дефицит - приемай по-малко калории отколкото гориш и ще започнеш да правиш релеф :)

12.08.15
18:04

65кг и ще чисти, MAJKO MILA, абе брат аз съм 100кг и чиста, ама ти си 65кг какво да чистиш, тренирай на фитнес с тежко и ще се нацепиш като вол

No Name

20.08.15
17:23

казано от Blue на 12.08.15, 18:04:

65кг и ще чисти, MAJKO MILA, абе брат аз съм 100кг и чиста, ама ти си 65кг какво да чистиш, тренирай на фитнес с тежко и ще се нацепиш като вол

Абсолютно никъде не съм казал ,че ще чистя аз просто попитах за да го имам в предвид :) . Защото мисля ,че мнението на другите които се занимават с фитнес ще ми е от полза за напред тъй като все още не съм започнал да се занимавам с фитнес.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1