Протеин Mass Gainer от Германия

22.07.15
20:08

Здравейте група,имам един кратък въпрос.Тренирам от около 3 месеца и веднъж пих един протеин не го знам какъв беше точно но като цяло с ниско качество.Сега реших да си взема нещо по сериозно и взех тези 2 продукта https://www.multipower.com/de/product/mass-gainer i https://www.multipower.com/de/product/creatine-capsules.От креатина взимам по 3 капсули на ден (3 грама),а от протеина пише да пия по 260 грама.Та на въпроса.Какво мислите за тези 2 продукта (като се има в предвид че са немски)?Добри ли са?Мисля протеина да го пия само когато тренирам(понеделник,сряда ,петък)като под тренирам имам в предвид street fitnes .По колко да пия от тоя протеин?Като целта ми е да кача ММ.Какво ще препоръчат старите кучета .Поздрави .

Това не е протеин, а гейнър. Разликата е сериозна.
Всичко, което сме писали за гейнърите, важи и за този продукт.

Едно от позастаряващите кучета ти препоръчва да си прегледаш първо храненето. Проблемите са ти там. Гейнърът ти е излишен. Креатинът - по 5 g дневно (линкът ти не е точен, но предполагам, че става въпрос за монохидрат).

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 22.07.15 22:05.

22.07.15
20:58

Явно си един от многото, които мислят, че протеина на прах (в твоя случай гейнъра) е нещо специално и би помогнал изключително лесно и бързо с качването на килограми, мускулна маса и тн. Е, не е така. Протеина/ Гейнъра са просто добавки. И в двата продукта имаш определено количество калории- Протеина набляга повече на белтъчините, Гейнъра на въглехидратите и по скоро на захарите.
Както казах, в един такъв продукт има определено количество калории, нищо не ти пречи вместо да взимаш по една доза от продукта, просто да хапнеш някоя й друга пържола, ориз, яйца и тн. Тоест да си набавиш нужните калории по естествен начин чрез храна, а не чрез добавка.
В общи линии ако не приемаш достатъчно калории и от добри източници, тези продукти няма как да ти помогнат с целите, просто защото те представляват ДОБАВКА КЪМ ХРАНАТА.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1