Фитнес приятел/Fitness Friend

Привет! Преди да премина към самата тема се извинявам; знам, че вече има няколко такива теми, но те са с дати отпреди 1-2 години, затова пускам нова.
Та, както темата предполага, желая най-накрая да започна да се грижа за външния си вид, т.е. да посещавам фитнес зала, но ще се радвам, ако открия и друг ентусиаст (на територията на София), с който да тренирам.

I’ll be happy to find friends. =)

Здрасти!
В тази тема сме казвали кой къде тренира.
bb-team-ъри има почти навсякъде... всъщност - трябва ти компания или съветник?

За предпочитане и двете.
Днес стигнах до power gym-а в младост, но като видях трениращите вътре и не успях да вляза (знам, че е глупаво).

Навсякъде ще намериш такива трениращи... но техните занимания нямат отношение към твоите.
Да си начинаещ и/или да тренираш по различен начин не е нито нещо срамно, нито неестествено.
Правиш нещо за себе си, не за околните трениращи.

06.08.15
16:31

Какво им е на трениращит, а собствениците са супер пичове..

Гената, Йордан и Миро - казвам ти няма такива точни хора, мен ми идва далече фитнеса, иначе сигурно щях там да тренирам, а и не става да хвърлям щанги. Миро ми помогна да се подготвя за първите ми състезания по трибой.

Предполагам, че ще продължа да ходя до сградата, докато накрая не събера смелост и не вляза; желанието ще надделее.
Но като не знам какво да правя, пък и какво да питам ..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1