Слаба коремна стена или..?

14.08.15
12:52

Привет отново от мен :)

Не съм сигурна дали пускам темата на правилното място, затова се извинявам в случай, че не съм се ориентирала добре.

Общо взето доста отчаяно желая съвет. :D

От май месец насам значително промених начина си на живот- започнах да се храня редовно и здравословно, движа се много повече и като цяло резултатите не закъсняха- чувствам се чудесно, дори мисля че изчистването на кожата ми се дължи на тази промяна.
Обаче имам един голям проблем, който си стои. Стегнах се, стопих малкото излишни мазнинки, които имах, и не искам да отслабвам повече. На 22 съм, висока съм 167 см и тежа около 50 кг. Но имам един огромен, огромен корем, който е като на жена в напреднала бременност. Виждам, че това не са мазнини, защото когато стана сутрин, е плосък, но дори само след чашка вода положението става покъртително, какво остава за след хранене. Какво е това, слаба коремна стена може би? Има ли какво да направя по въпроса? Защото вече наистина започнах да се отчайвам. Пия ензими и пробиотици и пак- нищо. Къде е проблемът, къде бъркам?

А усещаш ли някакъв дискомфорт, проблеми с храносмилането?
Подуването след всяка храна ли става или след определена?

Сигурна ли си, че не преувеличаваш за големината на корема (като на жена в напреднала бременност)?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1