Слабо тяло , големи ръце !

25.08.15
18:56

Дойде време да се включа и аз , стига само съм ви чела :D.
Въпроса ми е как да намаля обиколката САМО на ръцете си ?!?  , защото другата част на тялото ми е ОК.
Имам според мен  нормално телосложение - 160 см. съм 49 кг. Харесвам тялото си (като изключим понякога корема) ., нооооо ръцете ми са тлъстички, пухкави.. с две думи изглеждат големи за тялото ми.
Не посещавам фитнес. От месец Април  ходя  2 пъти седмично на народни танци и 4-5 пъти седмично правя упражнения у дома за корема и разбира се за ръцете  - тренировките на  Fitness Blender, но само с гирички от 1кг. Ефект за ръцете никак ама никак не виждам. Опитвам от скоро да се храня по метода на 90 дневната диета, но с цел не да свалям, а с цел да се храня  правилно, а и метода ми харесва и ми влияе добре ;)
Ясно ми е, че бъркам някъде и  за това бих искала за съвет от хора преминали по моя път :)

Не може да зададеш на тялото си да сваля тегло само от конкретно една част.
Не те съветвам да се храниш по 90-дневната диета - писали сме много за това във форума, можеш да пуснеш търсачка. :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1