Ново начало

Марияна Николова

27.08.15
11:41

Здравейте,тук съм за някои съвети от по напредналите.. На 17 години съм, 1.68 съм висока, тежа около 50кг. Фенка съм на уличния фитнес. Искам да тренирам, но мисля,че някои неща ще ми пречат, но нека и вие си изкажете мнението. Значи, най-голямото ми притеснение е , че съм слаботелесна(ям, но не ми се лепи много). Второто нещо е-опитвала съм да тренирам, гледала съм тренировки,но не издържам много.. Издъхвам. Метаболизмът ми е много бавен явно. И спрях,за сега само гледам статии,клипове и съм се надъхала зимата да започна яко. Знам,че заслужавам критика и някои хора може да кажат,че щом съм се отказала веднъж, ще го направя пак,но не. Мисля цяла зима да тренирам след училище, дори и преди това. Не целя да ставам машина,просто искам красиво и стегнато тяло, както и физическа сила.. Моля дайте ми съвети какво да правя, тренировки за супер начинаещи като в моят случай.. Ще се постарая да не правя предишната си грешка -да се отказвам. :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1