Бихте ли ми помогнали ?

29.08.15
15:53

Моят въпрос към вас  е следният:
  Започнах да бягам от около месец и половина (започнах с 4 км за около 30 мин , сега бягам 10 км за около 50-55мин ) . Моята цел поради която започнах да бягам е да стопя предимно  мазнини с които се сдобих  от няколко месеца преди това (само и единствено в коремната област и в паласките са въпросните мазнини) .Започнах 77.800г тегло ,за периода в които бягам съм смъкнал килограмите си на 75.Обаче сякаш губя от мускулната си маса и не виждам такава промяна в коремната си област  .
  Четох за “интервално бягане ” което ми се видя доста прилично и мисля да го практикувам и него ( не съм запознат почти с нищо с тази тренировка ,но четох доста :) ) 
  Според вас колко пъти трябва да бягам “монотонно” и по колко дълго разстояние  и колко пъти да правя “интервално бягане ” и по какъв начин и наистина ли губя мускулна маса .
  Благодаря ви много!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1