По какъв начин да комбинирам стрийт фитнес и зала?

‘Кво става, пичове :) от 8 месеца тренирам стрийт фитнес! Може ли някой да се опита да ми изготви нещо като програма, коята да комбинира лостове и зала? Просто да знам кои дни да ходя на фитнес и кои групи да тренирам тогава, и да знам кои дни да ходя на лостове. Знам, че програмата е много индивидуална, но дано някой помогне! Мисля, че е добре да кажа това:

14 години
175 см
67 кг

И за информацията относно прогреса ми може да прочетете в дневника ми (само едно мнение има). Казва се Street Fitness madness баткооооо :)) http://www.bb-team.org/forums/viewthread/77904

Благодаря предварително и се извинявам, че има вече такива постове, но просто не намерих нужната информация в тях.

puzimir

31.08.15
19:26

Идея: ставаш сутрин и си решаваш кво ти се прави днес - дали лост, дали зала, дали почивка.. Съобразяваш се само с предишния и евентуално следващия трен.

Мнението беше редактирано от puzimir на 31.08.15 19:27.

31.08.15
19:37

Няма какво да му философстваш и да се чудиш.
Какво се прави главно на лостове- Различни видове набирания, кофички, лицеви и тн.
Колко му е да се комбинират с малко щанги и дъмбели... Прави си някакви кръгови тренировки включващи упражнения със собствено тегло и такива със свободни тежести.

Благодаря и на двамата!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1