Подходяща Програма .

04.09.15
05:25

Здравейте !
На 15 съм , 180 см , 85 кг и бих искал да попитам за добра фитнес програма , от която има резултат !
Основно искам по-добро (хубаво) тяло . Издържам на тежко , но съм чувал че спирало растеж и т.н. затова искам Вашите мнения . :)
За момента съм на тази програма :
http://www.bb-team.org/workout/1289_pokachvane-na-muskulna-masa-v-tri-dni
Бих желал да попитам дали има добри резултати след време или за мен специално ще е добре друга програма !

Благодаря Ви , предварително ! :)

Темата беше редактирана от Niki Hristev на 04.09.15 20:50.

А какво имаш предвид под “хубаво тяло”? Какви цели гониш?
А какъв е опитът ти до сега със спорта?
Не се притеснявай за растежа си.

Вероятно ще може да се намери и по-оптимална за теб програма. Не забравяй и храната, като важен фактор. :)

05.09.15
00:18

Основно целите ми са да покачвам мускулна маса.
Ходя от доста време на фитнес и имам  известен опит в него ,но преди натрупването на мускулна маса не ми беше цел. Предимно ходех , за да не се застоявам вкъщи и да не надебелявам , но мисля че е време вече да поработя върху тялото си .
И да с храната внимавам много . По-малко сладко , почти без пържено / чипсове , картофи , хапки .... / и без бързи храни. Повече салати  , плодове , зеленчуци и месо . :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1