Моля за малко помощ!

06.09.15
15:01

Ййййй

Темата беше редактирана от Dobromir Ivanov на 27.04.20 03:26.

Здрасти!

Няма как да коментираме менюто ти, тъй като не си казал нищо по-детайлно, а само общи неща.
Добре е да съчетаеш свалянето на тегло със спорт.
Няма значение, че фитнесът е малък и няма много уреди. Още по-добре.
На теб ти трябват повече упражнения със собствено тегло и свободни тежести. Всъщност, имаш ли някакъв опит с това?

Ето едно четиво, в което можеш да видиш препратки както за съвети за хранене, така и за тренировки.

07.09.15
11:56

Закуската ми е между 8:30-9:00
Тя е или кисело мляко или пилешко месо или някакъв зеленчук + варено яйце и малко сирене сирене.

Обяда ми е в 12:00
За обяд ям най-често домати(много обичам) и малко сирене

Към 15:00-16:00 хапвам някакъв плод или зеленчук, но не всеки ден само когато съм гладен, ако не минавам на вечеря.

Вечерята ми е в 19:00
Хапвам или зеленчуци или пилешко месо на скара,  може и задушени. 

Така се храня. 

До сега не съм ходил на фитнес,  но имам желание да отида :)
Преди време бях почнал да тичам, но беше за кратко време...

Имам още един въпрос: Ако си взема Л-карнитин ще ми помогне ли и може ли да ми стане нещо от него? :DНа 17 съм и не разбирам от тези неща

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1