SATURN ?

KA

27.06.05
14:08

Днес си купих 50 броя saturn amino 1000 по 20 ст. за брой.
Ще помоля някой, който има инфо за продуктите на saturn да го
сподели, понеже аз чувам това име за 1 път.
Какво ви е мнението за ” super whey pro” на “К и К” еоод?

29.04.06
16:42

Колеги билдери да ви питам нещо - минах неска през магазина за добавки в Безистена в Бургас и продавачката много ми хвали на Saturn BCAA Formula 2200. Аз и казах че искам нормални аминокиселини не BCAA но тя ми каза че тези били аминокиселини с добавени BCAA и сега на страницата им гледам че наистина дават 2200мг Protein Source Material това предполагам са амино киселините и са добавени трите BCAA.
http://www.saturnsupplements.com/products/sports/bcaa2200.htm
Някой да знае нещо за тях на мен ми изглеждат добре, като serving size дават 1 таблетка не 3-4 като другите. Ценово биват 160 таблетки за 38лв.

30.04.06
00:03

[quote author=”Миркони”]Колеги билдери да ви питам нещо - минах неска през магазина за добавки в Безистена в Бургас и продавачката много ми хвали на Saturn BCAA Formula 2200. Аз и казах че искам нормални аминокиселини не BCAA но тя ми каза че тези били аминокиселини с добавени BCAA и сега на страницата им гледам че наистина дават 2200мг Protein Source Material това предполагам са амино киселините и са добавени трите BCAA.
http://www.saturnsupplements.com/products/sports/bcaa2200.htm
Някой да знае нещо за тях на мен ми изглеждат добре, като serving size дават 1 таблетка не 3-4 като другите. Ценово биват 160 таблетки за 38лв.

Хубави са тези аминота! Те всъщност са комплексни амино с малко по-добро съдържание на левцин, изолевцин и валин! Дозата според мен е минимум 3х2, а оптимално 3х3!

30.04.06
09:56

ползвал съм и в момента ползвам аминота на сатурн и съм доволен.ползвам и термогенен бърнар на същата фирма и от него също съм доволен.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1