Хранителен режим и тренировъчна програма

Здравейте, момчета! Сигурно ви е омръзнало да четете нови и нови теми за едно и също, но трудно се ориентирах и дано да съм оцелил правилното място. Честно казано това, което искам да постигна не е да стана “нацепена баТка”, “горила” или нещо подобно. Искам просто да възвърна предишния си облик на тялото. Преди съм тренирал, но не толкова сериозно тъй като имах дадености и харесвах тялото си. Но с напредване на годините, когато се застоиш и престанеш да поддържаш това, което ти е дадено започваш да не се харесваш. И така де, отидох да живея в друг град, за да уча! Спрях тренировките, започнах да пия алкохол, да пуша, да водя като цялото заседнал начин на живот. И така дойдоха и проблемите. Сега по същество! На 21 години съм, 173 см и 74 кг. От около 2 седмици съм на импровизиран хранителен режим. С него свалих 4 килограма за тези 2 седмици. От 78 кг на 74. Ето го и него:
Закуска(между 9 и 10 часа)- овесени ядки с кис.мляко 2% и понякога добавям банан или варени яйца.
Обяд(между 12 и 13 часа)- пилешнко месо(варено/печено), салата от домати и краставици или някаква подобна салата, извара и плод.
Следобяд(до 16 часа)- сурови ядки и чай.
Вечер(до 20 часа)- пилешко или риба, салата, добавям също понякога някой от тези продукти - нискомаслен кашкавал, извара, сирене или нещо подобно.
Пия препоръчителните количества вода около 3 литра на ден и спя по 8 часа, но не повече.
Проблемите са ми свързани с мазнини в областта на седалището, вътрешната част на бедрата, корема и незначително по гърдите.
Целите са ми свързани изцяло с изчистване на тези мазнини най-вече в седалищната и вътрешната част на бедрата, естествено и на другите места. Искам да премахна мазнините и отгоре да се покаже мускула. Като цяло искам да поддържам това тегло, най-вероятно като започна да тренирам ще кача някой килограм, но това не е пречка.
Нямам към кого да се обърна и за това пиша тук с надеждата вие да помогнете. Искам някой ако може да ми предложи хран.режим и тренировъчна програма. Знам, че за всеки е индивидуално, но ако можете да дадете правилните насоки ще съм ви много благодарен! Като се прибера от работа мога да кача снимка и да кажете какво ви е мнението.
Благодаря!

Здрасти!

Би ли описал и приблизителни количества на храната си?

Как си тренирал до сега? Какъв е опитът ти във фитнеса?
Колко пъти седмично можеш да тренираш?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1