Креатин + Глутамин

Kondio

26.09.15
19:19

понеже реших да си взема тазе комбинация искам да разбера от вас как точно се приемат двата суплемента.
Може ли да се пият непосредствено един след друг и глутамина и креатина, тоест...
Пример: 5гр глутамин и 5гр креатин след сън, 5 гр глутамин след тренировка и 5гр преди лягане

Също ако направо ги разтворя и двата в една и съща напитка ще има ли проблем? (разбира се ако се позволява непосредствено приемането им един след друг)

И последен въпрос - прави ли се почивка от глутамина?
:)

26.09.15
20:46

Креатина можеш да го пиеш когато си поискаш, няма значение дали е през деня, преди/ след тренировка и тн. Важното е да приемаш по 5гр. на ден.
За глутамина не мога да ти кажа. За мен той е неефективна добавка, всъщност има ползи от глутамина, но не и за това заради, което го приемат повечето.
Аз лично пия БЦАА (прахообразно) и доста често ми се случва да го приемам заедно с креатина.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1