Операция от гинекомастия

24.10.15
17:12

Имам я бая време...не си купувам тениски вече и прилепнали дрехи и като цяло ми е голям комплекс. който каже кви са тия глупости или нещо такова той не знае какво е.Както и да е. Потоянно гледам в интернет изчел съм всяка тема всеки форум и казват различни неща а и са стари. Някой знае ли как седят нещата със здравната каса, защото искам да мина по нея. Гледам тука д-р Енчев 800 евро търси за бая смотана операция, гледах видео.

Защо не се консултираш с личния си лекар вместо да чакаш някой съфорумник да ръси мъдрости?

24.10.15
20:43

бях и ме прати на ендокринолог и нали ги знаеш” о нищо ти няма” а дори и не се вгледа.

Отиди тогава при друг доктор... Все пак тва ти е здравето....

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1