Изгаряне на специфичен мускул

27.10.15
23:13

Здравейте, мисля че заглавието говори само по себе си.  Става дума за външната част на гърдите. Така се е получило понеже като бях малък незнайно защо само лежанка правих. Може би беше най-лесното упражнение.  Проблема е, че хващах само широк хват и заради това. Дали с специфично упражнение с повече повторения ще почне до гори или? Питам понеже съм слаб като цяло и така само тази част ми е издута.

27.10.15
23:48

Първо, не можеш да гориш мускул с упражнения и като цяло, мускули не се горят, това не са мазнини. Второ, дори да съществуваше мускул, наречен “външна част” на гърдите, то няма как да го изолираш и развиеш само него, така че нито хвата, нито лежанката са ти виновни за формата на гърдите.
И след като си слаб като цяло, много по-разумното решение би било да се стремиш да заякнеш, вместо да гориш несъществуващи мускули.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1