Софтуер за управление на фитнес

28.10.15
11:53

Здравейте,
Отворих фитнес зала и сега си търся подходящ софтуер за управлението и. Следене на потребителските карти, плащания, наличности от напитки, добавки и т.н. Залата ми е в малък град и не е много натоварена, затова си мислех за безплатно такова приложение или някое кракнато. Варианта за ексел си остава като резервен, но се чудех дали няма да има нещо готово.

Благодаря ви, предварително!

Повечето са платени...

казано от Ростислав Арнаудов на 28.10.15, 16:51:

Повечето са платени...

Помогни му, не констатирай нещо, което той вече е осъзнал.

Ти си знаеш най-добре, но моят съвет е да не захождаш с “кракнати” решения за бизнеса си, защото рано или късно той самият бива “кракнат”.

Все пак да съм полезен с нещо - може да разгледаш Gymrealm. Наши приятели са, справят се много добре и вече интегрираха решението си в няколко спортни центъра у нас. Ако желаеш, направи контакт, имаха разумни ценови предложения.

казано от Димитър Михайлов на 28.10.15, 20:31:

Ти си знаеш най-добре, но моят съвет е да не захождаш с “кракнати” решения за бизнеса си, защото рано или късно той самият бива “кракнат”.

Все пак да съм полезен с нещо - може да разгледаш Gymrealm. Наши приятели са, справят се много добре и вече интегрираха решението си в няколко спортни центъра у нас. Ако желаеш, направи контакт, имаха разумни ценови предложения.

Благодаря! Инсталирах го, за да го пробвам и останах с добро впечатление. Ще го обсъдя с колегата.

31.10.15
13:08

И да не забравиш да се регистрираш  агенцията по безопасност на храните ;) И винаги си пази документи за произход на добавките.

казано от Димитър Михайлов на 28.10.15, 20:31:

Предложението Ви ми хареса, но търся нещо което да работи изцяло оffline. Друго предложение?

казано от Димитър Колев на 01.11.15, 16:21:

Предложението Ви ми хареса, но търся нещо което да работи изцяло оffline. Друго предложение?

Все по-трудно ще намериш такова, а и не съм сигурен защо те притеснява, че е онлайн. Или няма да имаш връзка с интернет в залата, или се опасяваш за сигурността на данните, или друго. Ако е второто, в случая с препоръката ми нямаш особени основания да се притесняваш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1