болка и пукане в задната част на бедрото

29.10.15
07:26

Здравейте. На 15 години съм и се занимавам с лека атлетика от 3 години . От известно време започна да ме боли коляното, но за 2 дена отшумя, след това глезенът започна да ми пука ( и двете неща се случват на десния крак ) и все още продължава, но треньорката ми каза, че това не е проблем. От 1 седмица вече ме боли задната част на бедрото, но болката е много лека, понякога дори не се усеща. Обаче точно там и пука много силно и се чува доста , когато правя високо коляно . Има ли обяснение защо се получава така ?

Здравей!

А какво се е случило според треньорката ти, за да ти каже, че не е проблем? Мисълта ми е, че за да знае дали нещо е проблем или не, би трябвало да е запозната и каква е причината.

Имало ли е някаква контузия преди да започне да те боли коляното?

29.10.15
11:01

Треньорката ми каза, че това е временна болка и ще отмине и според нея не е  проблем. Относно коляното , не , нямало е контузия преди това

29.10.15
12:32

По-лесно щеше да е да ти се даде мнение, ако знаехме каква е дисциплината ти, съответно - какво точно ти е натоварването.
Въпреки че аз лично бих заложила на мнеието на треньорката ти, която се предполага че има опит със спецификата на спорта и е работила с достатъчно деца като теб. Мнението по форумите не е най-надеждното, собено в твоят случай.

Повечето спортисти, които тренират от дълго време припукват по този начин. Не знам на какво се дължи, но наистина не е сериозен проблем. Ако толкова те притеснява си вземи един глюкозамин, хондроитин и мсм на хая лабс и си ок :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1