Супер стак за отслабване

02.11.15
13:08

Привет на всички.От утре започвам да пия ( http://shop.bb-team.org/pure-nutrition-super-stak-za-otslabvane?sku=3898 ).Интересува ме как да го пия понеже не е точно описано как да се практикува.Ваш колега ме посъветва как да го пия обаче искам да ви питам дали е правилно така комбинацията:
В тренировъчен ден:
2 капсули Herbal Burn + 1 капсула Black Fire 30 минути преди закуска
2 капсули Herbal Burn 30 минути преди обядване
1 капсула Black Fire 30-40 минути преди тренировка

В нетренировъчен ден:
2 капсули Herbal Burn + 1 капсула Black Fire 30 минути преди закуска
1 капсула Black Fire към 16:30-17:00

и след всеки 7 дни да увеличавам приемането на Black Fire с още 1 капсула.
Ако съм в грешка моля поправете ме понеже искам да спазвам всичко точно..

Привет,

Да, разбрал си всичко точно и схемата е напълно точна.

Единствено не си разбрал правилно, че на всеки 7 дни трябва да увеличаваш дозата на Black Fire.

Максималната доза от този продукт си остава същата през целия период и е максимум до 3 капсули на ден. Просто първите няколко дни е редно да започнеш с по-ниска доза, да кажем 1 капсула, за да прецениш и усетиш колко силно ти влияе продуктът.

Ако след няколко дни всичко е наред, може да увеличиш дозата на 2 капсули, може би дори 3.

02.11.15
14:52

А хранителния режим как е?
Не искам да правя анти- реклама на магазина или на продуктите, но ако хранителния и тренировъчния план не са като хората, нищо няма да излезе от тоя “Супер стак за отслабване”.
Пак не искам да правя анти- реклама :D ... Аз бих заложил на синефрин, йохимбин и зелен чай.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1