Покачване на мускулна маса..

11.11.15
21:51

Значи.. първо здравейте на всички.. днес реших да се регистрирам.. и аз  да потърся ,,помощ” видях че има много полезни работи по този форум и подобни теми тук и бих бил ужасно много благодарен ако получа малко внимание и сериозни отговори, благодаря! :)
Та.. аз съм момче на 15 започнах с streetworkout от 13 годишен.. тренирах около година с компания(огромна) но когато навърших тези 14 години се ..разделихме”, те обърнаха към ,,другата посока” а аз останах сам и спрях да ,,тренирам”  но тогава нямах програми,хранителни режими и т.н и всичко беше перфект развивах се(поне така смятам) таа на скоро.. когато направих 15 реших да започна отново.. заобичах този спорт.. и както всички просто искам да напредвам и да се развивам.. нямам намерение да спирам нито пък да се ,,издувам” както Kali или Arnold, но разбрах че постоянно стоя на едно място.. в момента съм 68кг и не мърдам ..  целта ми е г/д да кача около още 10-17кг  мускулна маса и да подобря релефа си от това(по голями ръце).. все още чета за хранител. режим от колко к.кал се нуждая на ден.. за протейн(белт.) след трен.. в повечето храни и задълж. след трен.. та мисълта ми е.. дали всичко това ще стане с 60кг,1хкрив лост,2хдъмбела,лежанка и прав лост + домашни упражнения като лицеви,коремни и т.н + лост (набирания всякакъв вид и т.н) дали да смеся лостове с тези тежести който съм закупил или пък да отида на фитнесс, за хранителните добавки какво мислите ще успея ли и без тях.. колко време ще ми отнеме и т.н а последната снимка е ,,момче което е нещо подобно на цел-та която ,,Преследвам”“.. ще се зарадвам много ако споделите мнения,съвети! и отново благодаря ужасно много за вниманието и сериозните отговори! :)

12.11.15
01:52

Дай си време. Време и постоянство... това е всичко от което се нуждаеш!
Не прибягвай още към диети/рержими/суплементи.
Стреми се да ядеш чисто, тренирай редовно и бъди упорит. Ще постигнеш целите, които искаш и с наличното в момента. Съчетай лоста и успоредката с тежестите от вкъщи.
Фитнеса не е задължителен, но пък може, ако ти е по-приятен и мислиш, че ще се чувстваш по-добре - действай!

12.11.15
18:50

Благодаря ти много! :) за положителните думи,мнение и коментар! :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1