Grow up man - Качване на мускулна маса .

12.11.15
15:11

Здравейте приятели на форума . Реших да си направя регистрация и да пусна тема относно моя хранителен режим , защото смятам че тука е мястото където мога да получа най-добри съвети :)))

На 26 години съм 60 кг -171см висок

Ето и моя режим.- Тренирам сутрин около 10 часа.

1.Закуска- 1 грейпфрут или 1 ябълка , 3 цели яйца- 4 филии хляб вита около 140 гр  (  ръжен ) , фъстъчено масло 20 гр  и една чаша прясно мляко ( домашно )  понякога замествам хляба с овесени ядки 60 гр.

2ро хранене след тренировка - 1 банан + лъжица мед  -  200-250 грама свински котлети или стек от свински бут-  4 филии хляб вита ( ръжен ) или 70-80 гр сурово състояние ориз .

3то хранене -  Тука имам различни варианти  - Ядки  50 гр  или 2 банана с кисело мляко или 2 филии хляб вита с фъстичено масло .

4то хранене вечеря - 200-250 гр свински котлети или  свински стек от бут 3-4 филии хляб вита ( ръжен  , голяма салата  с зехтин, 100 грама краве сирене , чаена чаша прясно мляко ( домашно

Здравей!

А въпросът ти е дали с този хранителен режим ще качиш тегло?

13.11.15
21:11

Здравей!

Ами да , и дали храненето е добро като цяло... ако не е  ще съм благодарен да  получа съвети какво да коригирам :)))

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1