Стак за сила и покачване на тегло. Мнения.

14.12.15
18:47

Здравейте, на 23 години съм 66 кила в момента като започнах да тренирам наново от скоро и не много сериозно до сега. Решил съм да почна да тренирам както си трябва и да ям повече и по-качествена храна, за да кача 5-10 кила(качването при мен е много трудно).
Подбрал съм някои добавки, които да ми помогнат в целия процес. Кажете ми дали са подходящи и ако не са дайте други предложения.
За храненето - ще почна да се храня по 5-6 пъти на ден като главните храни са - картофи, ориз, свинско, салати, ядки, мляко, яйца пролове.
BSN Syntha-6
AMIX L-Glutamine 800mg/360tabs.
OPTIMUM NUTRITION CREATINE 750 120 caps.
UNIVERSAL ANIMAL Animal Pak 44 Packs

Темата беше редактирана от Ivaylo Stoilov на 14.12.15 20:01.

Ако искаш да качиш по-чиста маса , вместо свинско си вземи пилешко, ХРАНАТА ТИ Е МНОГО ВАЖНА :) Ако ми ядеш по 5,6 пъти на ден и ми седиш на тези килограми ела да ми се обадиш :)

Вместо глутамин си вземи едно BCAA , вместо тая синтия си вземи някой евтина суроватка да имаш за повече , просто гледай да има повечко протеин :)

И си взимай нещата на прах ,по добре се усвояват.

24.01.16
02:48

Точно с този стак си хвърляш парите на вятъра, като изключим креатина, който не съм сигурен дали е най-удачния вариант за креатин, другото ще е почти безполезно за конкретните цели, при 5-6 хранения на ден. След като ще поемаш достатъчно протеин(и не само) с храната, аз по-скоро бих се поигрижил да се усвои по-добре и да мога да тренирам по-пълноценно, вместо да вкарвам още протеин и глутамин. Аз съм се спрял в момента на такъв стак за маса и сила :

AAKG 5 gr
Citrulline Malate 5 gr
Agmatine Sulfate 1gr
L-Ornithine HCL 700gr (това само защото ми излезе 7лв за 100 капсули по 700 мгр, не е нещо основно)
Universal Natural Sterol Complex( Animal М-stack също е доста добра идея за трудно качващи, аз лично от него съм гладен постоянно, особено в комбинация с азотни бустери, и трябва или да чуствам глад или да качвам прекалено много мазнини, което не ми е оферта)
Mutant Creakong( доста добър креатин за парите си, по мое мнение поне, друг много добър вариант е Creatine HCL).

Ако държиш на витамини - NOW Adam или Eco green multi според са доста по-добър избор като цена-качество.
И тъй като всичкото това, ако се вземе на големи разфасовки, всъщност излиза доста евтино(примерно AAKG + Citrulline Malate +Agmatine Sulfate дози за около 3 месеца излиза колкото една Syntha) , даже може да останат пари за Now Ultra Omega 3 и Бета аланин.

Мнението беше редактирано от rvg на 24.01.16 02:52.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1