Нуждая се от тренировъчна Програма и Хранителен Режим

12.01.16
02:09

Здравейте!
Нуждая се от тренировъчна програма и хранителен режим !
На 23г. 82кг. 171 см.
Взимам Л-карнитин и малко протеин , спрях мазнините и захарта.
Консумирам изцяло зеленчуци , риба ,малко пилешко и плодове.
Ходя на фитнес, ама незнам от къде да почна . - тичам ,тренирвам малко за гърди,бицепс и за малко за корем .
Но имам нужда някой да ми помогне с програма и хранителен режим ?
Имам Arnold Iron Cuts !
Искам да махна мезнините и да кача ММ !
Благодаря! предварително .

Тренировки
Хранене

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 13.01.16 16:16.

Закуска - 150 гр овесени ядки
          - 30 гр суроватъчен протеин
          - 6 белтъка

Обяд    - 170 гр пилешко филе + 150 гр бял ориз в сурово състояние ( около 300 гр сварен )

След обяд - 170 филе + 30 гр фъстъчено масло

трен след 2 часа от 3-тото хранене) + кардио 15-20 мин след трен

Веднага след трен - банан + протеин

час и половина след трен - пилешко, риба или телешко + 150 гр ориз сурово тегло или овесени ядки

преди лягане 4 цели яйца

2 ден - Почивка ( прибави само кардио на гладно и започни същия хранителен план ) пъървото хранене трябва да е 40 мин след кардиото на гладно
3 ден като първия

тренировките трябва да си 4 пъти в седмицита като да има кардио поне на 2 след тях а в дните когато почиваш го прави на гладно кардиото,, прави го поне 3 седмици това, гаранция ще се чувтваш много добре , след 3тата седмица ще смениш режима като намалиш въглехидратите и така ще целиш повече релеф, след 3 седмици пок почваш като първите 3 и така ги редуваш, получава се 3 седмици качване 3 седмици релеф 3 седмици качесне 3 седмици релеф, за лятото си с много по-голям.процент мускулна маса и намелено количество мазнини. Ако имаш възможност и ти хареса направи го ! Успех

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1