йохимбин или гарциния камбоджа

03.02.16
16:54

Здравейте, жена съм, на 28г. тренирам от известно време и спазвам режим, но ми се иска да пробвам да включа и добавка за изгаряне на мазнините. Много изчетох и накрая се колебая между две добавки - йохимбин или гарциния камбоджа (HCA). Коя мислите би имала по-добър ефект върху мазнините и да ми регулира малко апетита? Благодаря предварително

03.02.16
17:06

Апетитът сама ще си го регулираш . Йохимбинът не е лоша добавка . В комбинация с ел карнитин дава добри резултати, ако храната и тренировките са на ниво. Плюс това не изпържва нервната система , така както прихвалените фет бърнъри

С 2 ръце за йохимбе!

04.02.16
09:02

А дали би имал ефект върху жена йохимбин-а ?

04.02.16
09:11

Колкото и странно да звучи жените и вие сте хора с мозък, мускули и всичко (почти) каквото имат и мъжете. Йохимбето повишава и либидито.

04.02.16
09:23

казано от aleks на 04.02.16, 09:11:

Колкото и странно да звучи жените и вие сте хора с мозък, мускули и всичко (почти) каквото имат и мъжете. Йохимбето повишава и либидито.

Да , знам че имаме всички изброени неща, не знам защо трябва да има заяждане, въпроса ми е породен от това, че почти навсякъде се говори за влиянието му върху мъжете, а в същото време чета добри коментари, затова ми се искаше повече мнение.
Но мерси все пак!

В един от най-авторитетните източници за хранителни добавки в лицето на Examine бях срещнал твърдението, че йохимбинът всъщност действа на жените по-силно и като фетбърнър, и като стимулатор на либидото.

Каквато и да е истината, със сигурност йохимбинът е по-добрият избор. Гарсинията е с много съмнителен ефект.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1