Why not

Темата е заключена.
Прескочи до:

21.02.16
16:13

казано от Симона на 21.02.16, 13:55:

казано от Simona. на 15.02.16, 21:43:

Закуска:
... 63 килограма, започнах грубо +- 65

Не е добре да сваляш толкова бързо. Нормално е да сваляш по 3,4 кг на месец. Инче е стрес за огрганизма + че тялото ще влезе в “икономичен” режим и ще зациклиш.

Това е доста общо казано и донякъде неточно казано, доколкото знам. Редно е за мен редукцията на тегло да се измрва в % от цялото,  не ми се струва правилно да се сравнява 50кг жена с 130кг  мъж, например.
И това с икономичния режим е много разтегливо понятие, индивидуално засегнато от активността на даден човек, размера на калорийния дефицит, телесният състав (body composition), периода на ограничение, хормони...

Тези 2 килограма в първата седмица се наблюдават по мои впечатления в мнозинството от хората, които започват режим и в тяхното съдържания преобладава ВОДА. 
Но някой от по-вещите може да ме поправи, ако и аз греша.

23.02.16
19:28

Здравейте! Спрях да поствам напоследък, защото менюто ми започна да става еднакво. Не ми харесва така, започвам да търся и да преглеждам... Снощи на тренировка ме хвана адско главоболие, зрението ми се замъгли и ме изпратиха вкъщи по-рано. Първо помислих, че е тоя грип, който се разхожда обаче нямам никакви други симптоми. Вчера нямах време да закусвам и ядах в училище само киселото мляко и ядките. Днес ядох яйца сутрин и в училище не съм яла( нямахме голямо междучасие) и ме заболя отново, отидох при сестрата и кръвното ми беше 90/60. Прибрах се пак мерих 110/44. Не разбирам въобще, затова се допитвам до вас. От менюто ли е или просто самата диета не ми понася? Може и да не е от диетата. От седмица ям яйце бъркано с някакво месо сирене и кашкавал - сутрин . Кисело мляко с микс сурови ядки и сушени плодове - обяд. Зелена салата с риба тон или някакво пилешко - вечеря.

25.03.16
23:39

Закуска:
1 варено яйце
1 филия “добруджански край” селски с лимец
Резен кашкавал
Резен пушено пилешко
Обяд:
80гр бадеми в училище
Междинка:
След оскъдния обяд огладнях
Още една филия от селския с лимец (многозърнест е) с лютеница
Краве сирене
Вечеря:
Хек на фурна 3/4 изядох
Зелена салата с краставици домати
20-30 грама сирене приблизително
Сегааааа гризвам 1/2 ябълка
Може би не трябва....

Нищо й няма на половинката ти ябълка.

По принцип с ниско кръвно ли си?

29.03.16
23:29

Ами не, нормално ми е. Това отмина всъщност... Имаше един период, в който си хапвах сладичко, когато искам с оправданието, че е ” за кръвното ” и спрях да свалям.
Закуска:
Бъркано яйце с малко сирене и кашкавал
1 филиика пълнозърнест с лимец с малко пастет отгоре
Обяд:
Интерпретативно 4-5-6 час, затова нямаше време за почивка и обяд съответноо.. :(
50 гр печено кашу гризнах преди тренировка
Вечеря:
Зелена салата
Пилешко филе на тиган (с малкоооо мазнина)
Неделя ще има премерване

Б А

30.03.16
00:08

Извини ме за въпроса, но какво е “копънче”?

30.03.16
00:38

казано от Б А на 30.03.16, 00:08:

Извини ме за въпроса, но какво е “копънче”?

Бутче от пиле или кокошка

30.03.16
10:53

Добро утро! Малко късна закуска
Закуска:
1 препечена филиика пълнозърнест с лимец
1 варено яйце
2 резена кашкавал
1 пил. филенце от снощи
50 гр кисело мляко
Обяд:
1 кис. мляко верея обезмаслено
Хапнах го на “порции”
Към 200 гр около 15:00 и останалото към 16:30
Вечеря:
Голяма салатаа от 1/2 краставица, 1/2 домат и маруля и малкооо сирене.

Мнението беше редактирано от Simona. на 30.03.16 22:48.

31.03.16
12:22

Нямаме вода, неможах да си сваря яйце или да си измия доматите, но каквото такова
Закуска:
1/2 домат
50 гр сирене
50гр мюсли с някакви плодове (излишна захар, ще си взема обикновени овесени ядки, май по-добре)
100 гр кисело мляко 3,6%
39/15/16 / 364
В / М / П / калории
Ако са само овесени ядки в такова количество( 50-60гр) не се отразяват много нали, тоест мога спокойно да ги хапвам за закуска...?

Днес не караме първите два часа и реших да се наям вкъщи
Обяд:
Салаткаа:
1/2 домат
1/2 краставица
50-60 гр сирене
30 гр кашкавал
1/2 пържола на скара (пакетираните)
8 / 16 / 26 / 280
В / М  / П  / калории
Книгата е “The shadow of the wind” by Carlos Zafon
Днес навън е слънчеево, приятно... Очертава се страхотен ден! Поздрави :)

Исках да преброя горе-долу за днес как вървят макротата и калориите, ама сега на вечеря нищо не премерих така че .....
Вечеря;
Зелена салата с маруля, краставици, домати
Пилешко филенце(чисто на тиган)
Доста си бучнах, те са като 1/4 от пържола големи, да кажеммм 4-5
1/2 портокал имаше останал в хладилника и вместо към бисквити роден край с какао посегнах къмм него (giggle)

Мнението беше редактирано от Simona. на 31.03.16 21:53.

31.03.16
16:24

Да, вземи си чисти овесени ядки, а що се отнася до количеството спокойно си яж 50-60 гр. за закуска  :) - аз ям по 60 гр.,...понякога и 70 даже....:D

01.04.16
21:28

Днееес беше слънчево, хубаво, цветно, но аз прекалих (dull)
Закуската беше гд добре
1 филиика пълнозърнест с лимец
Намазах я с крема сирене
1 пил. филенце като онова на предишния сандвич
Тънко резенче домат
Тънко резенче сирене
1 варено яйце
Обяд:
Тууук вече започва ада
1 кисело мляко верея 0,1%
1/2 пакетче белвита с мед и орехи
Не е толкова зле, но вече до обяд стават 53 гр В. И незнайно защоо ме заболя корема, стана ми тежко и имах газове.... !?
От 2 бисквитки (те са 4 в опаковка)
Прибрах се вкъщи и метнах към 100 гр кисело мляко вече с бисквити “роден край”
Даммм онези, на които устоих снощи ама майка си хапва постоянно и неможах... Претеглих се - 60 кг
След отпускането отидох на тренировка, побягах, поскачах
Минахме през лидл. Взех чисти овесени ядки, пълнозърнести “crispbread”, което е като сухари тънки такива, хумус като смятам така да си мажа сутрин... Ще видим, взех и чиа семена и бейби спанак. Идеята ми е да пробвам тези зелени смутита, които пречистват организма. Ще претърся, но ако знаете нещо добро, вкусноо иии ако може без много въглехидрати, ще съм безкрайно благодарна! :)
Вечеря:
Къъм 150 гр пилешко филе, чисто (на тиган)
150-200 гр краставици и домати със сирене салатаа

Мнението беше редактирано от Simona. на 01.04.16 23:01.

02.04.16
16:46

Днес е страхотен ден, пълен с хубаво настроение...
Закуска пропуснах, защото имахме приятелски мач в 11 и се успах малко (wasntme)
Обядвахме в ресторанта на комплекса
Обяд:
Салата Цезар с риба тон
Имаше царевица, крутони и бог знае още колко въгл. в дресинга, но ми беше вкусноо
След това обикалях града и се сдържах да не удавя топлото в един сладоледдд
Сега се прибирам и набързо подредих един санвич:
1 филия многозърнест от фурната на лидл
1 пил. филе (към 60 гр)
Резен кашкавал
Шайба домат
Малко сирене
Намирам време за рисуванеее, хапвам вкусно, ваканцията се усеща... (sun)

Вечеря:
1 с.л. ориз с коприва
1/4 голямаааа риба на фурна (речна беше, но името ми избяга просто) имаше мноого кости и просто не ми се ядеше много много
Зелена салата също хапнах малко

Мнението беше редактирано от Simona. на 02.04.16 23:48.

03.04.16
13:57

Добър ден вече...! :D
Днес поспах до късно и още не съм яла.. Измерих се като станах и ето всички мерки 8 седмици след началото: (имайте предвид, че свалям и тая 30 ръка хич не е мускули :D)
Преди
Талия 80
Ханш 98
Един крак 60
Една ръка 30
67 килограма
След
Талия 70
Ханш 95
Един крак 44
Една ръка 28
60 килограма
Тея първите мерки са преди да започна...
Еми доволна съм, най-проблемната ми област беше корема и също не съм посещавала фитнеса или нещо специфично да правя вкъщи... Просто натоварването от тренировките по волейбол (което не е малко)

Обяд
200 гр кисело мляко
50 гр овесени ядки
2 ягоди
1/2 банан
1/2 ч.л. чиа семена
Доста плодове ама немога просто натрупали са се 2 чепки банани, защото маймунката на дома неможе да ги яде (говоря за мен (nod) )

Бяхме добре до към 4-5
След товааа отидох на гости на една приятелка и майка и така настояваше да седнем да ядем.
Така че ей ги 2 палачинки със сладко
Вкусни бяха, но се подух и ми стана тежко, трябва да поработя на убедително “не съм гладна” после и една миражка изядах
Днес явно празнуваме нещо, все още незнам какво.....

След тея палачинки освен, че ми е виновно ми е и тежко и не бях гладна ..
Вечеря:
Домати и краставици салата
1 крекер от тези от лидл с лютеница, резен кашкавал и резен пил. филе
30 гр сирене

Мнението беше редактирано от Simona. на 03.04.16 21:28.

04.04.16
13:43

Добър ден! (sun)
Днес 2 часова тренировка от 10:30 и сега първото хранене:
Сандвич
1 филиика многозърнест на лидл
2 резена кашкавал
2 резена пушено пилешко
2 шайби домат
30 гр сирене г/д
Малко бейби спанак
1 варено яйце
Имам въпрос за смутитата. Предназначени са да заменят цяло хранене или се консумират като междинка..?
Ако сложа ябълка, малко спанак, вода и краставица и примерно някакви семена балоч ли ще стане или е полезно да започна деня с такъв boost.
Започваме тренировки всеки ден от 10:30 и не ми е приятно да тренирам на пълен стомах затова търся алтернатива в смути..

Мнението беше редактирано от Simona. на 04.04.16 13:43.

04.04.16
14:24

Здравей :) Наминавам само да ти кажа, че дневника ти е много хубав и цветен (sun) Единственото лошо (поне според мен) е, че хранатата ти е доста оскъдна. Както и че пропускаш закуската често, а тя е много важна и затова губиш цяло, ценно хранене. Много бързо сваляш килограми - друг проблем, който води наистина лоши и нездравословни последствия. По-добре бавно, но качествено и здравословно!:) Успех ^~^

Vanilla

04.04.16
14:42

Много хубаво рисуваш! Ще те следя. Хапвай си и не се притеснявай, ядеш полезни неща. :)

04.04.16
21:26

Благодаря ви много!
Закуската и аз не обичам да я изпускам, по-късно през деня огладнявам по-често..
Днес аз готвих на вечеря
Зелена салата с краставици и домати
Пилешко филе (към 200-300гр)
Утрее  мисля да объркам следния “шейк”/смути
1 зелена ябълка
1 малка краставица
1 чаша вода
1 ч.л. чиа семена
1-2 с.л. сок от лимон
Ако хвърля и 1/2 круша вътре да се сгъсти? Добре ли ще се получи? За пръв път ще правя (sweat)
(Ако е гадно ще ви предупредя, да не си губите времето (giggle) )

05.04.16
15:15

Снощи преди да легна забърках “смутито” и го оставих в хладилника
1 зелена ябълка
1/2 банан
1 чаша бейби спанак (към 2 шепи)
1 ч.л. чиа семена
1 чаша вода
Днес сутринта изпих една чаша, остана за още една. По-късно ще напиша хранителната стойност... Вкусно беше, даже доста..! И ме засити
След това тренировка и към 1 обяд по женски на ресторант
1 пил. пържола от филе
Гарнитура картофи по селски
Картофите си ги разделихме всички, но и си хапнах (sweat)
И след това един сладолеееед :( вънка е 25 градуса, слънце пече... Това не е оправдание де, имам свободно време може да направя една тренировка вкъщи.. Сега излизаме с майка на разходка. До после (sun)

05.04.16
15:31

казано от Maya S. на 04.04.16, 14:24:

Здравей :) Наминавам само да ти кажа, че дневника ти е много хубав и цветен (sun) Единственото лошо (поне според мен) е, че хранатата ти е доста оскъдна. Както и че пропускаш закуската често, а тя е много важна и затова губиш цяло, ценно хранене. Много бързо сваляш килограми - друг проблем, който води наистина лоши и нездравословни последствия. По-добре бавно, но качествено и здравословно!:) Успех ^~^

Това твърдение, че закуската е много важна е абсурдно. Няма значение кога ядеш, важното е преди да си легнеш като теглиш чертата да си изяла нужните калории и макронутриенти. Въпрос на предпочитание е кога и на колко пъти искаш/можеш да ядеш.

Аз лично ако закусвам (не съм гладна 99,9% от случаите) - озверявам от глад. Абсолютно никакво значение няма какво и колко ям - като почна от НВ,ВМ,ВВ и какво ли още не и стигнем до закуски и мазнотии - йок резултат. Но пък се чувствам перфектно, ако я изпусна - така хем ще имам повече калории за ядене по-късно, хем ще ям повече храна като количество, а не примерно една ябълка; два часа по-късно едно яйце с филия хляб (образно казано) , колкото да не умра от глад :D

С две български думи - воинска диета, с “една” английска- leangains.:}

Vanilla

05.04.16
17:34

Ако много ти се яде сладолед може да си объркаш плодчета с кисело мляко и малко мед и да си го изстудиш този ‘’ сладолед ‘’. :)

05.04.16
17:49

казано от Vanilla на 05.04.16, 17:34:

Ако много ти се яде сладолед може да си объркаш плодчета с кисело мляко и малко мед и да си го изстудиш този ‘’ сладолед ‘’. :)

Точноо това до сега търсих. “Домашен сладолед” , определено ще се пробва.. Поне без химиите и добавената захар...

05.04.16
17:52

http://www.bb-team.org/recipes/4896_sladoled-s-plodove-i-bademovo-mlyako     :)

05.04.16
20:13

Експериментирах в последния момент с каквото имаше вкъщи. Вкусотията е във фризера сега и мисля да я оставя поне до утре
Сладолед:
1 кисело мляко (500гр)
200-250гр ягоди
1 голям банан (аз сложих 2, но моите бяха малки)
2 супени лъжици мед
Майка предложи да сложа сладко от ягоди, но няма ли да стане много захар? Не че е много “беззахарно” сега ... :D всичко това в блендера и после в някакъв съд и към фризера. Аз лично го разпределих в тея еднократните тавички за мъфини. Като едно “мъфинче” ми излезе близо 100 мл, а цялата смес - 1250 мл.
По мои сметки (вероятно грешни) всичката смес съдържа:
540 калории
73,5 въгл
19 мазн
18,3 белт
А моите “порциики” по 100 мл съдържат
45 калории
6,1 въгл
1,5 мазн
1,5 белт
Много ниски стойности... Тя и порцииката си е малка.. Ще видим утре.

06.04.16
14:22

Здравейте!
Закуска:
9:30 чаша от смутито
10:30-12:30 тренировка и след това бягах в парка
14:00 обяд
Омлет от 2 яйца
Пилешко филе
Кашкавал
Сирене
Спанак
Сервирах на мама едно от “сладоледчетата” ни. Чакаме да омекне и ще дегустираме.
Беше мноого вкусно, разделихме си го.
Ходих на кино- batman vs superman
След филма ходихме за храна (дюнер) . Само гледахх и се досетих за тея wrap-ове, които се продават в кауфланд и била... Ако сложа чисто месо, краставичкии и потърся за по-нискокалоричен сос ще се получи...
Преди вечеря - шепа фъстъци.
Добруджа 07-Монтана играят финал и вкъщи се люпят семки, пуканки, фъстъци....
Вечеря 20:00
1/2 скумрия на фурна
Шопска салата (краставици,домати,сирене,пипер)
Може да хапна едно от сладоледчетата, но по-късно.
И сладоледче ядахх и 1 портокаал (dull)

Мнението беше редактирано от Simona. на 06.04.16 22:37.

07.04.16
11:14

Добро утро! Малко добър ден стана вече ама....
Закуска
1/2 кисело мляко
3 супени лъжици овесени ядки
Пуснах и малко стафиди и сушени череши
1 ч.л. чиа семена
1 ч.л. някакъв френски подсладител
0 калории и 0,05 въгл в нормалната доза за едно кафе
Седеше на шкафа, защото вкъщи не се прибягва до такива неща, но сега се сетих за него... Наистина прибавя сладост и ми е много по-вкусно така.
Обяд
1 бъркано яйце със сирене
Кашкавал
Пилешко
Малко спанак
1/4 краставица отстрани
Днес просто се надявам да го забравя, няма да се качам на кантара, просто не искам ... :D
Пак на разходка ходих, в това време няма как.... Ядаха пици, джобове, дюнери, а на мен така ми се ядеше нещо сладкоооо. Взех си пълнозърнесто барче с мед и орехи. После обаче се прибрах
Вечеря:
1/2 скумрия на фурна
Салата домати краставици и сирене
И десерт : почти 1/2 кофичка кисело мляко с няколко от тези “ушички” от бутер тесто.... Многоооо вкусно..... Имаше и някакви шоколадови дребни сладки, които ми накъртиха чак... Да се смея ли,  да плачаа ли незнам :D

Мнението беше редактирано от Simona. на 07.04.16 21:38.

08.04.16
13:51

Здравейте! Днес времето вън е мрачноо и грозно.. Не бягахме в парка и за разходка също не става :с
“Закуска”
Успах се леко и за бърз източник на някаква енергия грабнах roobar с чиа и кокос и го хапнах на път към залата
Тренировка 10:30-12:30
Обяд 13:00
1 бъркано яйце с
Кашкавал, сирене, пилешко, някакъв салам с пипер, спанак и 1/4 краставица отстрани
Сегаа ще си почиствам стаята ако се брои като “упражнение” и ще почивам вкъщи.
Цял следобяд, колкото пъти вляза в кухнята, толкова пъти си грабвам нещо сладко. Срам ме е вече :D баща ми се прибра с една торба с руски сладки и бонбонии.
Кисело мляко с безкраен брой бисквити и няколко бонбона... Нямам апетит, корема ми е подут и се чувствам зле, че ги изядох. Прекалено дългата ваканция и седене вкъщи никога не ми се е отразявала добре. Най-вероятно ще пропусна вечеря.

Ооо защо ли си помислих, че няма да огладнея след тая захар
“Вечеря”
2 филийки вита с 6 зърна
Едната беше с масло, кашкавал, пилешко и краставичка
Другата с крема сирене, домати и салам
Иии да не забравяме 1/2 ябълка след това
От понеделник, като свърши ваканцията почвам на чисто :D

Мнението беше редактирано от Simona. на 08.04.16 23:44.

09.04.16
13:06

Здравейте! Времето гледам се пооправя..
Снощи си приготвих предварително още едно смути за днес и утре най-вероятно
2 кивита
1 ябълка
1/2 морков
2 чаши бейби спанак
2 чаени лъж чиа семена
1/2 чаша вода
Стана по-гъсто от предното, но е по-свежо..
Закуска преди трен
1 часа смути
Трен 11:00-12:40
Сега ще обядвам, но се чудя има ли значение какво... Нали храна след тренировка и също трябва ли да чакам час или нещо такова...?

1 пълнозърнест кракер със сирене и домат
Незнам тва междинка ли беше или се заситих... Направих си и овесени ядки с кисело мляко, малко подсладител, стафиди и чиа семена, но незнам дали ще го изям сега

Изядох го по-късно.. И следобяд бяхме на мач и си взех микс сурови ядки и плодове, 1/2 от това..
Вечерята беше обилнааааа
Имаме гости, мама натрупа масата и си хапнах стабилно.
1 пил. бутче
Дооста ориз с лапад
1 “ролце” ( майка прави някви ролца от тесто с яйце и сирене, не е много голямо, исках да опитам (wasntme) )
Шопска салата
И малко по-късно шепа бирени фъстъци и шепа обикновени

Мнението беше редактирано от Simona. на 09.04.16 21:57.

10.04.16
23:33

Здравейте! Днес е последния ден от ваканцията и следователно от свободното време и многото храна. Днес също не бях “послушна” :D ядях си каквото искам, когато поискам и напълно осъзнавайки го. На кантара не съм се качала, но и не искам. Деня ми започна чак в 14;00 ...
Храна:
2 питки
1/2 кисело мляко с 3 с.л. овесени ядки, 1 с.л. тъмни стафиди, 1 ч.л. чиа семена
1 пълнозърнест крекер с био фъстъчено масло
Пилешко бутче
Ориз с лапад
Шопска салата
Шоколад
Започнах “НВД” или да кажем стоя по-далеч от въглехидрати от обикновено от 8 февруари. Масово казват, че такъв режим не е препоръчителен за дълго време. Еми това време мина, доволна съм от резултатите до сега и се чудех ако ще променям нещо към какво да се насоча? Пак да е за отслабване и целта ми е към юни месец да се “изваям” :D много ясно, че удари ли лятото няма да се заливам със сладолед, сладко и тестяно, но искам да започна лятото с хубаво тяло. 2 месеца остават, изглежда напълно постижимо, но как?

11.04.16
21:53

Здравейте!
Днес се събудих по-рано от обикновено.. (wasntme)
към 10:00
Йога вкъщи 30 мин
HIIT cardio 20 мин
Закуска 11:30                                             278 кал 9,55 В  16 П 16,8М
1 филиика вита 6 зърна (с масло)        66 кал  8.55 В 2,5 П 1 М
1 бъркано яйце                                            92 кал  0 В    6 П    7 М
с резен  кашкавал  20 гр                                70 кал  1 В    4,3 П  5 М
сирене              20 гр                                  50 кал  0 В    3,2 П  3,8 М
1 резен домат

Обяд 15:00                                                 244 кал  16В  14П  13 М
1 кисело мляко верея 3,6% (400гр)      244 кал  16В  14 П 13 М 
19:30-21:00 тренировка (волейбол)
Вечеря 21:30                                             174 кал  0В  24П 7,8М
1 пилешко бутче                            174 кал  0 В 24П 7,8 М
Шопска салата                                           

Една ябълчица ако хапна сега за “десерт”? Или не :D не умирам, мога и без нея май
696 калории 25 В 54 П  37,6 М
тва са толковаа груби сметки, не добавих салатата, защото не знам точно колко грама съм изяла, а и не искам да се вманиачавам по грамажи и макрота, защото става болест :D ще го правя за ден, два, да проследя на къде върви всичко и как се чувствам. Също , защо ми излизат толкова малко калории, не добавих салатата, но реално това е какво приемам на ден и едва 700 калории се събраха, най-вероятно греша някъде.

Хапнах си ябълката, даже на едната половинка намазах към 10гр био фъстъчено масло : )))

Мнението беше редактирано от Simona. на 12.04.16 01:35.

12.04.16
11:54

Хаййй :)
10:00 ставане
50 мин йога вкъщи
Закуска 11:50
1 бъркано яйце                92 кал  0 В  6 П  7 М
с резен  кашкавал  20 гр                  70 кал  1 В  4,3 П  5 М
сирене          20 гр                        50 кал  0 В  3,2 П  3,8 М
1 филиика вита 6 зърна                  66 кал  8.55 В 2,5 П 1 М
15гр фъстъчено масло                    90 кал  2 В 2 П 8 М

ВСИЧКО                                        368 кал 10 В 18 П 25 М           

П.с. Ето ви една недовършена перспектива. Птичи погледд :D

Обяд (в училище)
1 кис. мляко верея 3,6%        244 кал  16В  14 П 13 М
1 с.л. стафиди (15гр)                        40 кал  11В  0,6 П 0 М

ВСИЧКО                                        284 кал  27 В 14,6 П 13 М
По-късно през деня имах свободно време, разхождахме се, другите ядяха дюнери, пици, а единственото, което можех да се сетя бяха ядки.
40 гр бадеми                      239 кал 8 В 8 П 20 М
50 гр печени фъстъци                        300 кал 7 В 14 П 26 М

539 кал 15 В 22 П 46 М
Сега ще вечерям пилешко и салата и после ще събирам стойности. Днес без тренировка, има балетен концерт в залата ни.
Вечеря 21:00
100 гр пилешко филе на тиган  173 кал 0 В 31 П 4,5 М 
шопска салата                      —
50 гр сирене                                      126 кал 2 В 8 П 10 М

ВСИЧКО                                          299 кал 2 В 39 П 14,5 М
1490 кал 54 В 54 П 88 М
калориите са доста повече днес, но тея въглехидрати не ми харесват. Искам да заменя това кисело мляко в училище с обяд по възможност без никакви въглехидрати. По принцип има топла кухня в била, ако има пилешко чисто месо, защо да не си взема? От вкъщи да си нося също е вариант. И О БОЖЕ колко калории има в тея бадеми и фъстъци не е истина. Не го бях осъзнала до сега....
Започнах тренировки вкъщи, преди обяд и на гладно. Утре имам намерение да бягам сутринта навън, ако се успя обаче ще си подскачам вкъщи. Мисля да въртя кардиото вкъщи през ден. Като, разбира се, по график вечер 19:30-21:00 съм на волейбол.
2ри ден на 30 day yoga challenge. Страхотно е! Идея си нямах към какво се насочва тази йога, но сега се поинтересувах малко и определено ми харесва. Ще продължа. Хайде бай бай на вас. (sun)

Мнението беше редактирано от Simona. на 12.04.16 22:21.

13.04.16
11:16

Здравейте! (F)
8:30 ставане
9:00 разходка до алеята
15 min : 1 мин бягане + 1,5 вървене
общо : 2,6 км (вървене+бягане)
Закуска 10:15
1 яйце бъркано
20 гр кашкавал
20 гр сирене
50 гр пилешко от снощи
1 филийка вита 6 зърна
1 резен домат
10:30 - 30 мин йога
Приготвих си обяд за училище :
70-80 гр пилешко
80 гр домати
20 гр сирене
Като за обяд май е добре.. Довечера сме пак на волейбол. Бай за сега :P

Ааами нямаше волейбол. Но пък имаше прекрасен театър с Христо Гърбов. Обяда ми беше приготвен като по-късно си кусах 1/2 оризовка с чубрица и преди театъра ми застърга корема и хапнах ябълка. Сега отиваме на гости, пожелайте ми успех. ;с

Такааа вечерятаа :
Сьомга на тиган без мазнина
Зелена салата
Много малко агнешко (попринцип не обичам, но ми отрязоха чисто месо)
Малко кашу
Иии торта със сладолед и ягоди
Парчето торта беше квадратно, отрязах го на 2 триъгълника по диагонал и от това парче изядох 1/2. Големии сметки :D
1 супена л. сладолед
2 ягоди

+ още от тортата, 2 сиренки(бутер тесто “пръстчета”) и май малко шоколад ще хапна , стои и всички ядаттт, ще се сдържа да не го опитам :D а и малко кекс. Ох ужас...... Днескааа едвс третия ден от упражнения и по-добро хранене и пак долу ;х

Мнението беше редактирано от Simona. на 14.04.16 01:01.

14.04.16
09:18

Добро утро! (F)
7:30 ставане
Сега пътувам към Русе и нямам възможност за пълноценна закуска.
За сега:
1 капучино от ОМВ без захарче
1 roobar cacao nibs
Не мисля, че ще спираме някъде пак, така че това ще е май ;с
За днес си освободих деня от училище. Ще имам цял следобяд на разположение за упражнения и най-вероятно учене. Бай бай за сега.

Обяд в бистро в Русе:
1 пил. пържола от филе на скара
1 купичка таратор
1 бисквитка (тея канелените дето ги дават с кафето в омв)

“Следобедна закуска”
Пълнозърнест крекер с фъстъчено масло и банан
Тоя крекер ми излезе към 5 въгл. и е добре според мен ако зверски ми се дояде сладко. Така с фъстъчено масло или тахан е вкусничко.
П.С. Вече съм вкъщи, почивам малко и започвам една тренировчица. Ето ви малко люляк от пътя набран :D

17:00 тренировка:
https://www.youtube.com/watch?v=afghBre8NlI - 5 мин
https://www.youtube.com/watch?v=Womx4TM6p3A - 15 мин
йога 30 мин
Сега хващам учебниците и 19:30- волейбол. До после!

19:30-21:00 волейбол (освен движение, правихме и упражнения за гръб, гърди, ръце с ластици)
Вечеря 21:30
1 пил.бутче
салата краставици домати сирене
“десерт”
50-60 гр (абе една кафяна чаша, ма тея малките) кис. мляко
1/2 с.л. подсладител
Днес се събра много натоварване психически и физически. “Стъпах” сама на врата си като премислям нещата прекалено много. Трябва да съм по-търпелива и постоянна. Утре мисля да кача снимки... Но ще видим. Къпя се и си лягам, нямам енергия за нищо.

Мнението беше редактирано от Simona. на 14.04.16 22:06.

14.04.16
22:46

https://www.youtube.com/watch?v=VM99CXSPcVM само ще оставя това тук. (F)

15.04.16
11:50

Днес станах доста трудно :D и късно. Нещо съм объркала и трябваше вчера да почивам, а днес да има тренировка. Затова днес ще почивам, за йога също нямам време сега, най-вероятно довечера ще я направя.
Закуска/обяд
200 гр кисело мляко
3с.л. овесени ядки (излязоха към 20гр)
10 гр тъмни стафиди
1/2 с.л. чиа семена
1/2с.л. подсладител
В училище не искам да е пак мляко. Мисля да си нарежа малко краставица или да сваря яйце. Ще видим.

Спасих се от мускулна с един апирин вчера
Обяд в училище, 16:30
1/4 краставица
1 крекер с фъстъчено масло

Преди тренировка
100 гр кисело мляко с подсладител
1/2 опаковка сурови ядки, сушени плодове

19:30-21:00 волейбол
Вечеря 21:30
Свински кебап с гъби
Таратор
1 киви
Сега ще си направя йогата най-вероятно.
Добавям още 100гр кисело мляко с домашно сладко от праскови май и аз незнам (на баба вкусотиите) повече от излишно ама цял ден ми се яде

Мнението беше редактирано от Simona. на 16.04.16 14:41.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1