Разширен стомах или подкожни мазнини мазнини

26.02.16
17:36

Здрвейте,искам да ви попитам какъв е проблема.Та нека ви разкажа.Момче съм на 16 години 185см 67кг. Тренирам от няколко месеца.Но имам един проблем.Сутрин когато стана стомахът ми си е нормален вижда се релефа но след като ям веднага става голям губи форма и релеф.Мислех ,че проблема е от ензимите и си купих храносмилателни ензими,но не помагат.Като го стегна се вижда преса цялото тяло е ок но само корема се издува и става грозен.Дори и преди лятото бях 185см 56кг. Бях много слаб отвсякъде се виждат кокали ,а само корема стърчи напред.Какво да правя.

Здравей.

За съжаление не виждам как можем да дадем някакви гледни точки - информацията ти не е достатъчна, а и без снимки можем само да гадаем.
Усещаш ли дискомфорт след хранене и по-точно, след ядене на конкретен продукт? Имаш ли газове, болезнено подуване?
Редовно и нормално ли ходиш по голяма нужда?
Храненето ти какво е?

Емил Петров

27.02.16
21:04

Слаби коремни мускули и скъсени мускули на кръста

28.02.16
01:10

Утре ще кача снимки.След хранене не усещам тежест или нещо подобно.Дори и след като пия вода имам чувство че корема ми е увиснал и стърчи.Ходя по голяма нужда през 1-2 дни понякога и 3-4дни.Храня се здравословно и броя макронутриентите.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1