Насоки за покачване на мускулна маса

03.03.16
01:24

Здравейте, искам да покача още мускулна маса, но не става.В момента съм 75 кг ,но искам да кача до 80кг, 1.83 съм висок и тренирам от 18 месеца. Искам да получа някакви препоръки, как да покача още мускулна маса. (muscle)

С повече храна, “хубава” храна (слагам в кавички, защото е доста неуточнено така, но предполагам, че знаеш на какво да наблягаш), здрави тренировки и търпение.
Уви, не става за една нощ. :)

Имаш добра основа, както и вярвам, че можеш да качиш сравнително чисто активно тегло, ако горните неща са изпълнени.

Сподели как се храниш и как тренираш. :)

03.03.16
14:00

Програмата, по която тренирам - http://www.muscleandfitness.com/workouts/workout-routines/4-weeks-massive-muscle-program?day=1 останаха ми два дена и трябва да си намеря нова. Храненето..ами ям мюсли, мляко, кисело мляко, яйца , пилешко филе , ориз , фъстъци, плодове и сега ще си купя добавки, защото нямах възможност последните месеци.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1