Каква програма да приложа?

03.03.16
17:29

М Мемо
Здравейте Колеги!
От много време се занимавам с бодибилдинг, но значителни  ефекти не съм постигнал. Нигога не съм приемал каквото и да е било като добавка.Тежа 89 км. и 1.76 см. съм висок. Не съм много пълен. Желая да ме съветвате точно каква програма да приложа и като хр. добавка какво да взема за да съм по релефен? ОЩЕ ОТ СЕГА БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ ВИ.

Темата беше редактирана от М Мемо на 03.03.16 17:31.

03.03.16
22:18

https://www.youtube.com/watch?v=icqIDkNYvFg - за храната. Тренировки 3-4 пъти седмично със заучаване на базовите упражнения и като тренираш цялото тяло в един ден или по метода горна-долна част.

казано от М Мемо на 03.03.16, 17:29:

М Мемо
Здравейте Колеги!
От много време се занимавам с бодибилдинг, но значителни  ефекти не съм постигнал. Нигога не съм приемал каквото и да е било като добавка.Тежа 89 км. и 1.76 см. съм висок. Не съм много пълен. Желая да ме съветвате точно каква програма да приложа и като хр. добавка какво да взема за да съм по релефен? ОЩЕ ОТ СЕГА БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ ВИ.

Това, че не си постигнал желаните от теб цели не означава, че хранителните добавки са ти липсващото звено.
Преди да се чудиш каква добавка да си вземеш, си помисли дали храненето ти е оптимално.

За да си релефен, трябва да имаш вече изградена мускулна маса + да постигнеш по-нисък процент телесни мазнини. Това става чрез храната.

Колкото до тренировките - как да дадем съвет, след като не знаем как тренираш сега?

Carbohydrate

04.03.16
20:48

Пн, Ср, Пт.
Гърди/ Гръб  или Гръб/бицепс или Гръб/тицепс
Бицепс/ трицепс или Гърди/ трицепс или Гърди/бицепс
Крака/ рамо

По три упражнения за мускулна група
Три загряващи серии
Шест основни с 8-10 повторения
Почивки между сериите 60-90 сек

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1