Хранителен режим..

12.03.16
14:09

Здравейте ББ-тиймъри!  Казвам се Денис и съм на 17 години началото на това лято към края на Юли месец 2015 година започнах да тренирам с тежести у дома (лятото бях в село и там нямаме зала затова си купих). Септември месец започнах да посещавам зала . В момента съм 1.74 -1.75см 69.3 килограма. Вече имам видими минимални резултати но.. Имам проблеми с диетата. В момента ям каквото намеря за да набавям нужните калории, но не мисля че приемам достстъчно  белтъци и може би това е основната причина резултатите ми да са минимални. Та въпроса ми е може ли някой от Вас да ми каже една примерна диета с 160 - 200 гр белтъци и 3500 калории. Разполагам със 30 лева на седмица. Много Ви благодаря!

Здрасти!

Да разбираме, че искаш към сегашния си начин на хранене да добавиш още източници на протеин, така че да имаш 160-200 г дневно общо?
Колко протеин имаш сега?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1