Първи прием на тези аминокиселини -какво ще ме посъветвате ?

14.03.16
18:04

Здравейте момчета - на 29 години съм , тренирам от 2,3 години по усилено , целта ми е качване на мускулна маса , и понеже сЪм ектоморф , разбирайте че много трудно губя сила, задържам маса и  тонус  /Иначе мерките са ми  181 см .79 кг /
Тренирам три пъти в седмицата - съответно - гръб ,гърди , крака +рамо ; Взимал съм  креатин , притеин , CGT blast /от което съм доволен ,не че от другите не съм /, но искам нещо,  което да ме възстановява по добре ,след 8 часов раб.ден пред  монитора , когато тренрам да имам експлозивна сила и съответно с добра храна да качвам кг /без да ги губя /
Искам да ви попитам какво ви е мнениео за тази добавка  :Arginine & Ornitine на НауФудс  или тази СОЛГАР L-АРГИНИН L-ОРНИТИН на капсули /дали ще имам по добър ефект ?/

Темата беше редактирана от David Ivanov на 14.03.16 18:12.

Тези аминокиселини няма да ти свършат работа за целта, която си поставил. Вземи си протеин и креатин.

М-не, аргининът и орнитинът не са подходящи за твоя случай. За аргининът се въртят сериозни митове и заблуди.

В твоя случай, доколкото разбирам проблем са храната и почивката. Ако трудно качваш, лесно губиш постигнатото, нямаш сила и т.н., то явно не хапваш добре и не почиваш добре. Може би дори и не тренираш премерено, спрямо ежедневието ти и възможностите ти за възстановяване.

От добавките, реална полза ще извлечеш общо взето от креатин и протеин. Евентуално и BCAA, но те са по-скоро екстра, отколкото необходимост. Буустери, аргинини, трибулуси и всичките им приятелчета...мисля, че има още време, преди да можеш да извлечеш полза от тях.

Обърни по-сериозно внимание на храненето, тренировки и почивката.

22.04.16
18:27

ТихомирЕ ,  а има ли как да ми напишеш с едно изречение на кои храни да наблегна за Покачване на ММ

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1