Новобранец за релефен корем

Здравейте от скоро съм във сайта и в момента работя за корем. Тренирам сутрин и вечер всеки ден без неделя. Програмата ми е вдигане на краката от лег 3.15, планк 3.60 сек, къси коремни преси 3. 20, вакумки в трите варианта. На 18 съм и съм висок 180 см, тежа 67 кг, имам 17,03 % мазнини, на ден трябва да приемам 2240 калории. Избрал съм ВМ-НВД методика, но не съм много наясно какво да ям и кога да го ям. Ще съм много благодарен, ако дадете някакъв съвет.

Здравей!

Всеки ден тренираш корем, мислейки си, че така ще постигнеш по-добър релеф в тази зона ли?
А останалите мускулни групи кога и как тренираш?

Опиши как се храниш сега.
По принцип няма някакви правила, които да важат за всички - можеш да се храниш 2, 3 пъти дневно, можеш и веднъж, можеш и 4.
Можеш да закусваш, можеш да не закусваш и т.н.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1