Имам нужда от съвет

05.04.16
13:42

Здрасти, името ми е Божидар  на 16 години съм , ръст 174 , тегло 75,5 кг. , подкожни мазнини 24,9%
тренирам около 1 година и няколко месеца , от март месец започнах да тренирам по програмата на Арнолд във раздела фитнес програми. Тренирам 3 пъти седмично , ден 1 гърди и гръб, ден 2 крака и ден 3 гръб и рамо взимам суроватъчен протеин , а сега от 04.04 си купих и аминокиселини , преди фитнес взимам 2 хапчета аминокиселини , а след фитнес една доза протеин и през почивните дни по една доза сутрин на гладно.Мисля да тренирам по тази програма и този месец и след това да я заменя с някоя друга.Храня се по 4-5 пъти на ден и не се лишавам от нищо. Правилен ли е подхода ми  и начина по който тренирам.
Имам нужда и от съвет с коя програма да продължа след като спра да тренирам по тази на Арнолд.
Благодаря предварително :)

Основна грешка на начинаещи е да тренират по програма на културисти. Започни от промяна на храната след това тренировките и суплементацията :)

05.04.16
20:08

Аз тренирам от година и няколко месеца и сам преминал курсовете за начинаещи.Първо тренирах цялото тяло , след това разделих на две . Четох добре статията за програмата която спазвам и пише че става и за начинаещи..... За един месец съм дръпнал с по 1 см. на всякъде и съм качил 2 кг откакто започнах да тренирам по нея, не правя кои знае какво физическо натоварване освен тренирането и съм преценил за моите възможности , че ще извлека полза от нея. ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1