Здравословно отслабване при тийнейджър

07.04.16
16:27

Здравейте! Аз съм момиче, на 17г. Искам да сваля около 8 килограма. От 4 април съм на едноседмична диета с кисело мляко. Ям единствено по три кофички на ден и спортувам 4,5 пъти в седмицата. Бихте ли ме посъветвали след тази диета какъв хранителен режим да започна плюс усилен спорт. Мислех си например да закусвам ябълка, след това към 14:00-15:00 часа да ям четири пъти в седмицата леща или боб например, останалите дни - два пъти риба и един ден пилешко.

Колкото по-бързо я прекратил тази “диета”, по-добре за теб. Колко килограма си сега, че искаш да свалиш 8 килограма.

07.04.16
16:41

В момента съм около 61, 62кг и ако стана 55 ще изглеждам добре.

Всъщност 55 kg ще ти стоят наистина страхотно, но само ако си висока до 160 cm. :)

От друга страна ми се струва, че:
61 - 8 < 55
62 - 8 < 55

Прекрати млечното безобразие - то няма да те доведе до нищо смислено.
Отдели временце за четене на форума и сайта.
Ще изглеждаш добре когато си здрава и силна.

Здравейте! Аз съм на 16 години и съм висока ок. 167см, но за съжаление тежа ок. 65 кг. Спортувам активно, ходя на фитнес всеки ден по час и се занимавам с танци ок 6 до 8 часа седмично, но няма особено голям ефект. Храня се разделно и избягвам въглехидратите. Стремя с да отслабна с ок. 6-7 кг., но нямам особено голям резултат. Бихте ли ме посъветвали нещо,  което ще ми помогне да се отърва от тези 7 излишни килограма...:(

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1