L-carnitine Power beauty

19.04.16
13:02

Здравейте!Наскоро си купих l-carnitine на power beauty ,но не знам точно как да го приемам ,понеже никъде не е описано ... Пише,че 1 доза е 25мл ,но ми се струва много .Също така дали да го пия в не тренировъчни дни ?! Благодаря предварително !

Приемаш го както всеки друг карнитин.
Не виждам причина да игнорираш търсачката.
Има и важни теми в съответния раздел.

19.04.16
13:25

Хубав е Л-карнитина . Ако си взела този с добавен йохимбин, внимавай с дозата :D

Най-вече дозата ме притеснява ... сега пия по 15мл ,тъй като съм чела ,че това е нормалната доза ,но не знам ... Попитап тук понеже за първи път пия ...

19.04.16
21:04

Стандартната доза е 15мл, което е 1 грам л-карнитин, което значи че можеш да приемаш по 2 дози (30мл).

Като трябва да пиете Л-карнитин се притеснявате, ама като пердашите понички - не. Как става това?!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1