Как да кача мускулна маса

Здравейте , на 17 год. съм момче , 1.86 , 70 кг. искам да кача чиста мускулна маса , но не мога да ходя на фитнес и на лостове , просто имам единствено собственото си тегло . Храна мога да си купувам каквато искам . И се питам дали е възможно с собствено тегло и с един добър хранителен режим да се качи мускулна маса (не казвам че искам да я кача за 2,3,4,5 месеца ) просто да си имам добър хранителен режим и да си тренирам . На фитнес не мога да ходя тъй като не живея в България а в Германия и тук нямам никакво време за фитнес , тъй като уча. Ако е възможно това , нека някой да ми направи хранителен режим и програма за тренировки (много ще съм благодарен) Thank you предварително :)

22.04.16
09:55

“нямам никакво време за фитнес”
Not going to make it. Im sorry son.

Ок , знаех си , че така ще отговорите . Само ако може да ми дадете точния хранителен режим , аз ще ви докажа , че може да се постигат резултати и с собствено тегло :)

22.04.16
16:26

Ако си в излишък ще качваш :) Разрови се в нета и си намери хранителен режим за качване на ММ за твоите килограми.

22.04.16
16:27

казано от Антонио Станчев на 21.04.16, 19:52:

Само ако може да ми дадете точния хранителен режим , аз ще ви докажа , че може да се постигат резултати и с собствено тегло :)

Не може! Да се постигат със “собствено тегло” :D

Мнението беше редактирано от Миро на 24.04.16 00:16.

казано от Миро на 22.04.16, 16:27:

Само ако може да ми дадете точния хранителен режим , аз ще ви докажа , че може да се постигат резултати и с собствено тегло :)

Не може! Да се постигат със “собствено тегло” :D

Сигурен ли си ? Я виж снимката , това е за 1 месец !

Куматецу

01.06.16
13:21

Какви упражнения правиш, ползваш ли лостове ?

казано от Миро на 22.04.16, 16:27:

Само ако може да ми дадете точния хранителен режим , аз ще ви докажа , че може да се постигат резултати и с собствено тегло 🙂

Не може! Да се постигат със “собствено тегло” 😄

Просто исках да кача тези снимки тук , 2 години и половина по късно, ако искаш нещо го постигаш, но трябва търпение и малко труд🙂. Нищо не става от ден за ден, просто човек трябва да е търпелив и всеки ден да прави нещо което го бута по напред и рано или късно резултатите идват сами🙂.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1