Изчистване или качване

Здравейте от доста време си набавям информация от форума но най-накрая реших и регистрация да направя. На 16 съм, 175 висок, 62кг. Тренирам от около 2 месеца и целта ми беше покачване на мускулна маса като започнах тренировки теглото ми беше около 56-7кг. След доста усилия и обилно хранене успях да стигна до 62кг. Тъй като вече сме на границата на май месец и лятото наближава не съм никак сигурен какво да правя. По тялото си имам сравнително количество мазнини(главно около корема и кръста), но въпреки това искам да покача поне до 68-9кг. Дилемата ми е дали да започвам режим и кардио за чистене или да продължа да качвам, въпреки че сме на 1 месец от лятото. Та въпроса ми е дали да започна да чистя или да продължа да качвам до края на май и от тогава да започна с изчистването на мазнините, тъй като искам изчистено тяло за лятото. От около месец следвам следния хранителен режим като тренирам 3 пъти седмицата (цяло тяло на теенировка)
Закуска 1 07:00 овесени ядки с кисело мляко
Закуска 2 09:00 2 яйца с айрян и (сандвич)
Закуска 3 11:00 2 банана
Обяд 12:00-13:00 свинско месо салата/картофи/ориз + 2 филии хляб
14:000 ТРЕНИРОВКА
16:00 След тренировка 20г протеин
17;00 сезонен плод + кисело мляко
19:00-20:00 вечеря Свинско месо салата/картофи/ориз + 2 филии хляб

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1