Добър термогеннен фетбърнар

Здравейте,нов съм с добавките и искам да попитам за добър термогеннен  фетбърнар.Насочил съм се към Пюр файр,но ако сте пробвали нещо по добро или някакви комбинации съм готов да ги чуя :)И мога ли да го съчетавам с L-Carnitine?Благодаря ви предварително :)

02.05.16
23:54

Ако приемем, че “пюр файр”  е това http://shop.bb-team.org/pure-nutrition-black-fire?sku=3325 , то изборът ти не е лош. Като изключим неизменното главоболие (при мен) първите 1-2 седмици, мнението ми от продукта е положително. Ползвах го миналото лято, естествено в съчетание с нискокалоричен режим. Имам ясния спомен, че след първите две седмици панталоните вече ми падаха, даже май и в ревюто това писах. Естествено, до колко този резултат е бил благодарение на бърнъра никога няма как да се каже, но нека да сметнем, че е изиграл роля. При равни обстоятелства, но без неговото наличие, едва ли бих постигнал този ефект толкова бързо, това показва предишната ми практика. Съчетанието с л-карнитин е по-желание, но като цяло не е необходимо за постигането на резултати (същото се отнася и за бърнъра, всъщност).

Мнението беше редактирано от Pleasure на 03.05.16 00:02.

А без главоболие има ли друг?

03.05.16
11:25

Главоболието може да се дължи от предозиране с продукта. Прекалено голямата доза може да доведе до “спичане” на нервната система, от там и главоболие, рязък спад на енергията и тн.
Заради това щом системата ти не е свикнала с такъв клас добавки, първите дни пробвай по- ниска доза от описаната на етикета.
Аз отдавна не си купувам готови продукти. Точно за тая марка не мога да говоря, ама по принцип готовите продукти са наблъскани с какви ли не неща, които реално са в такова малко количество, че с нищо не ти помагат.
Заради това предпочитам сам да си забъркам нещата. Просто си купувам синефрин и йохимбин, съчетавам ги и със зелен чай. На мен това ми помага, но естествено хранителният и тренировъчен режим оказват най- голяма роля.

Аз бих ти препоръчал Ever Burn от Everbuild. При мен действа доста добре, като разбира се го комбинирам с хранителен режим.

А освен фетбърнара да вземам ли и нещо друго?

Мога ли да взема фетбърнара(Pure Fyre) и L-Carnitine по едно и също време сутрин на гладно един час преди тренировката?Има ли опасност от някакви странични ефекти?L-Carnitine е този от снимката.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1