Тренировки при работа с нощни смени

Така от доста време тренирам, изградил съм си навици, и без да тренирам не мога. Работя всяка вечер едната смяна е 8ч а другата 15ч.
След смяната от 8ч лягам, и като стана отивам директно на другата, така че мога само през ден да тренирам.
Искам някой който е/или бил като мене да изкаже мнение, как е тренирал в смисъл по 2 мускула ли, по 1 ли (според мене е най удачно по 2, после имам 48ч за въстановяване).
Също така четох една статия, да се тренира след нощна смяна, което ми изглежда абсурдно, защото ми е трудно да карам колата а пък да легна под 100 кила лежанка направо е самоубийство.
Благодаря ви преджарително.

Темата беше редактирана от karfi4ka на 07.05.16 23:03.

08.05.16
13:11

Що да е абсурдно ?

08.05.16
20:54

Щото си скапан, неадекватен, спи ти се зверски, в повечето случаи недохранен ..... състояние, в което на моменти не знаеш дори колко е 2+2

08.05.16
20:58

И аз карам нощни 13 часови смени. Преди нощна тренирам силово. След нощна само кардио, не че не мога и силово, но моя опит сочи, че не така ефективно.

Еми продължавам си така и то ще си покаже...

09.05.16
11:58

Сега видях, че си написал, че всяка вечер си нощна, това си е много тегаво и  след известно време най вероятно ще започне да се отразява. Не можеш да възстановиш качествено като се понатрупа особено умората. Аз поне съм в график и така що годе има някакъв баланс. Просто се води по усещането на тялото. Според тонуса. И да ги разделиш в сплит горна- долна част всичко пак ще зависи от тонуса на тялото, щото след нощна не е същото все пак. Зависи и как се товариш де. Слушай тялото и по него се води.

Мнението беше редактирано от Bella на 09.05.16 12:03.

09.05.16
23:50

И аз ще работя самл вечер и не мисля , че ще ми навреди на тренитовките. Като се наспивам 6-7 часа ми е перф. Да речем си швгам е 6 и ставам с 12-1. Закусвам във 3ч обядвам минава час отивам на фитнес. Пребирам се във 17:00 хапвам и после във 19:30 пак хапвам преди работа. И може да си взема ядки или нещо са презноща.

Еми ще искарам сезона и зимата продължавам по старо.
А има ли някъква полза като ставам след обед да закусвам, и сутрин преди да лягам да вечерям, мисълта ми е да си обърна на цяло режима, ако ме разбирате...

10.05.16
08:28

Няма значение кога ти почва закуската. Важното е да я има. Затова като си само вечер катто се наспиш и кум 12-1 закусваш.

Лично аз ще си взема БЦАА , протеин и може би вотамини за по добро възстановяване.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1