Личен треньор около бул"Дондуков"

08.05.16
20:05

Здравейте. Имам огромна нужда от промяна, но не съм спортувала от години. Имам хормонални проблеми, вследствие на които качих 15кг, които не виждам как ще  сваля само с диета. Бихте ли ме насочили, ако знаете, разбира се, към зала с инструктор в този район, който би се заел с подобно предизвикателство? Мога да отделям 3дни седмично, след 18ч.  Единствената зала, която съм виждала в този квартал е на “Панайот Волов”, но не знам нищо за инструктора там, а търся резултати и не искам да губя още време. Дали има хора, които могат да посещават с мен някоя зала в района срещу заплащане?Интересуват ме и цената на подобна услуга - каква би била справедлива и за двете страни?! Нямам изготвен хранителен план, за което също не знам към кого да се обърна...  Благодаря предварително за отделеното време.

Темата беше редактирана от Милена на 09.05.16 00:19.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1