Съвет за напълняване

12.05.16
02:52

Хай, на 28 съм 183 висок и 60 кила , и искам да напълнея някак си, знам че става със ядене , но проблема е че нямам време да ям през 3 часа на ден , понеже работата ми не го позволява постоянно съм зает с нещо и реално ям 2 пъти на ден, искам да попитам дали е възможно да напълнея с приемането на някакви добавки ?

Здравей, вероятно ще успееш, но ще е малък и краткосрочен ефект. Ако искаш трайно да повишиш активното си тегло, трябва да дадеш причина на тялото си да го направи. Това е резултат на физическа активност и на адекватно хранене. Суплементацията не може да е основен фактор.

С 2-3 хранения на ден спокойно можеш да постигнеш желаната цел.
Определено не се налага да ядеш на всеки 3 часа.
Потвърждавам - добавките не са оптималното решение.

12.05.16
11:20

Зависи какво и в какво количество хапваш през тези две хранения. За един хранене е 1бр.  филия с лютеница, за друг едно печено пиле.
Ако нямаш друга възможност прави две стабилни хранения(разгледай важните теми) и ще качваш кг и още как.

12.05.16
16:59

имах предвид за нещо което да добавям към  храната която ям, понеже явно 2 пъти хранене на ден е твърде малко за мен, иначе ям главно бързи храни поради ограниченото ми време, нямам време за готвене ако ме разбирате :)

Ние те разбираме, но ти даваме по-разумната, по-здравословна и по-ефективна стратегия... ако искаш. Трябва ти повече енергия в храната.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 12.05.16 17:04.

12.05.16
20:12

http://www.amazon.com/Optimum-Nutrition-Serious-Chocolate-Pound/dp/B000GIPJ0M?psc=1&SubscriptionId=AKIAJEZV5MZO7MGYMFKA&tag=gainw8t101-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B000GIPJ0M примерно ако вземам това, дали ще покача килограми ?

По-скоро не, само ще си дадеш парите на вятъра. Протеина би ти свършил работа само ако храненето е ок.

12.05.16
20:39

http://de.bodybuilding.com/store/bsn/true.html мнение за това? парите не са ми проблем нито дали е здравословно просто искам да кача килограми , не искам да съм нацепена батка :)

пс: гледам има добри оценки

Мнението беше редактирано от Ivan Dobrev на 12.05.16 20:39.

Това са просто хранителни добавки т.е. служат като добавка към пълноценното хранене. Не очаквай да стане работата ако не ядеш както трябва.

Оправи си двата пъти основно хранене и се сдобий с протеинови барове, които да използваш по време на деня (веднъж или два пъти - ти прецени)

14.05.16
00:05

казано от Ivan Dobrev на 12.05.16, 20:39:

просто искам да кача килограми , не искам да съм нацепена батка :)

Не се страхувай! В близките 5-10 години нямаш абсолютно никакви шансове да станеш “нацепена батка” дори да го искаш страшно много. Шансът ти  e нула. :D

Мнението беше редактирано от Миро на 14.05.16 00:06.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1