Съвет за Slim FX

Здравейте! Имам един въпрос относно Slim fx. Понеже си поръчах този продукт искам да знам дали е удачно да го комбинирам с Л-Карнитин или нещо друго за по-добър ефект или да пия само него? Имам да смъквам около 6-7 кг! Благодаря предварително за отговорите! :)

Темата беше редактирана от Анелия Спасова на 13.05.16 21:44.

16.05.16
20:37

По-колко пъти седмично тренираш?  За да гориш мазнини е важно да си на калориен дефицит.

Тренирам 5 пъти седмично!

Можеш да го комбинираш с карнитин, проблем няма, но не е и сигурно, че резултатите ще са оправдано по-добри. Основните ти усилия трябва да бъдат насочени към оптимизация на храненето и тренировките, добавките имат второстепенно значение по принцип. Ако все пак решиш да включиш и карнитин, напомням да приемаш адекватни дози.

А как да ги приемам и дозирам?

казано от Анелия Спасова на 18.05.16, 08:32:

А как да ги приемам и дозирам?

Кои са те?

Slim Fx и L-carnitina как да ги дозирам? Ще ги приемам и двете на веднъж, но по колко пъти на ден?

Slim FX - започваш с 1 капсула дневно, сутрин, на гладно. Ако до 4-5 дни не установиш нередности и дискомфорт - добавяш втора капсула около обяд или в ранния следобед. Препоръчително е едната капсула да бъде приета преди тренировка.

Карнитин - дневното количество е около 4-5 g. Раздели го на две части, приемаш го заедно със Slim FX.

Добре, много благодаря за отговора! :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1