Нужен ми е хранителен режим !

14.05.16
00:02

Здравейте!
Четох различни хранителни режими,но неможах да намеря подходящия.
Нужна ми е помощ!Нужен ми е хранителен режим с който да изкарам желания релеф за лятото,но и да не спада мускулната ми маса.Опитах се да съставя свой,но неможах да го комбинирам заедно с тренировките и училище.На 17 год. съм,висок съм 177 и тежа 74 кг.Тренирам бойни изкуства 3 пъри седмично от 20:00часа(понеделник,сряда и четвъртък).Заедно с тях ходя на фитнес 5 пъти седмично(понеделник,вторник ,четвъртък,петък и неделя ) като правя по 45-60 мин тренировка . Пия суроватъчен протеин и BCAA(Scitec 375tabs ).
Ще съм много благодарен ако ми направите режим (да има 3 основни храненета и 2 междини.Заедно с протеина!

Благодаря предварително !!

14.05.16
06:48

За без пари ли искаш...... ;)
За кое лято става въпрос, имам предвид за коя година говориш..

14.05.16
07:52

Ем не разполагам с кой знае колко пари за да ми направят режим затова попитах тук тъй като четох други.Да става на въпрос за това лято (Юли,Август):D

16.05.16
20:35

Покажи ни какъв режим си измислил ти, за да прециним ние дали е добър или не :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1