Мнение за протеин Aptonia Whey

15.05.16
14:02

Здравейте. Реших да си взема суроватъчен протеин(изолат). Какво е мнението ви за тези, които продават в декатлон с марката Aptonia Whey ? И ако не е добър вариант можете ли да ми препоръчате друг от този вид?

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 15.05.16 14:19.

16.05.16
20:12

Не бих си купил протеин от Decathlon в никакъв случай. Бих те посъветвал ето този OPTIMUM NUTRITION 100% Whey Gold Standard половин кг за 25лв

17.05.16
12:52

казано от ANZy на 16.05.16, 20:12:

Не бих си купил протеин от Decathlon в никакъв случай. Бих те посъветвал ето този OPTIMUM NUTRITION 100% Whey Gold Standard половин кг за 25лв

А от къде мога да си го закупя знаеш ли?

17.05.16
13:12

Gold standart - изключително прехвален и незаслужено скъп продукт. Пил съм го и не предлага нищо повече от продукти със значително по-ниски цени. Бих те посъветвал да разгледаш протеините на Myprotein. Аз съм доволен от тях и цените са двойно по-ниски от тези на ON.

17.05.16
13:38

А какво можете да ми кажете за syntrax? Заслужава ли си?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1