Диета за 3-4 килограма ?

17.05.16
16:59

Здравейте първо на всички,та момче съм на 16 години и тежа 71 кг ,висок 175,та имам подкожни мазнини и то доста,на корема и паласки са тръгнали за жалост ,та може ли да ми дадете някаква диета или пък не знам ,но искам да се отърва от 3-4 килограма най-много,съвети ?Благодаря предварително.

17.05.16
17:37

Храни се с белтъчини, ограничи въглехидратите.

19.05.16
00:32

Повече белтъчини и по-малко въглехидрати, както са споменали по-нагоре. Тренирай - тежести, лостове, кардио или спорт, което ти харесва, ако спазваш хубав режим на хранене, като поемаш по-малко калории отколкото изразходваш ще свалиш ненужните килограми. Изключи глупостите от менюто си - шоколади, безалкохолни, чипсове, бургери, дюнери и всякакви такива глупости, които съдържат захар, мазни са и т.н.

Гледай да се храниш с качествени храни - месо (пилешко, риба), яйца, зеленчуци и т.н. имаш много разнообразие и варианти за хранене. Тук във форумите има много рецепти, почети малко и ще си подбереш сам някакъв хранителен режим, т.е. “диета”, която ще отговаря на вкуса ти и ще ти е по-лесно да я спазваш, че това някой да ти каже какво да ядеш е най-лесно, обаче да я спазваш тази “диета” е трудната част.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1