Някакво мнение относно Somatodrol (соматодрол)?

23.05.16
15:23

Здравейте,
един приятел ми подшушна за това и ми прихвана интереса. Гледам има доста добри резутати от него, но искам да се допитам до някой който е по-запознат с него или някой който го е ползвал. Дали бихте ми го препоръчали?
Благодаря ви за отделеното внимание, надявам се някой да отговори по темата :) !

Хубав ден!

25.05.16
11:37

Зависи какви резултати търсиш.
Аз лично бих приемала съставките му отделно или в различни комбинации.

25.05.16
14:43

Едвам му намерих съставките. Като му гледам рекламата, най-вероятно е и скъп. По-добре един аргинин на прах (10-15гр доза) и Б12 от аптеката 1000гами под езика или в бедрото, със сигурност ще е по-евтино и резултатно. Това са хр. добавки, не очаквай чудеса, но ефект си имат.

25.05.16
17:17

Имат официален български сайт и ако купиш опаковките които са за 6 месеца (3 месеца е цикъла) и ги получаваш за 100 и няколко лева, което не мисля, че е толквоа много.
Бих искал да го пробвам, но просто се опасявам от всякаквите боклуци в интернет...

Резултатите които търся са, малко повече килограми и мускулна маса, но не да съм мазна баница. Между 5 и 10кг. да вдигна, не повече.

Мнението беше редактирано от И И на 25.05.16 17:18.

казано от И И на 25.05.16, 17:17:

Резултатите които търся са, малко повече килограми и мускулна маса, но не да съм мазна баница. Между 5 и 10кг. да вдигна, не повече.

С риск да те разочаровам, няма вариант да постигнеш това с която и да е хранителна добавка. 5-10 кг активно тегло нагоре е резултат на комплекс от процеси, започващи с целесъобразно хранене.

Почти е теорема, че хранителни добавки, рекламирани по модела на WS Teleshop са много, много далече от желаната ефективност.

Мнението беше редактирано от Димитър Михайлов на 25.05.16 17:56.

29.05.16
07:35

Няма магическо хапче.
Те плащат на хопа които да им змислят най- подходящата реклама която да им продаде продукта.
Защо го правят ? За да печелят, да имат кинти,коли и готин живот.
Как става - хората им купуват нещата.

Ма името като на стероидче иначе, викам си това ще е за РХ нещо ;)

30.05.16
09:56

То ясно, че всеки гледа да си продаде продакта и затова се стреми да направи добра реклама.
Но именно защото не вярвам на това което се пише в интернет, то се допитвам до вас тук.
Мисълта ми е дали ще си заслужава да го взема? Нито разбирам съставките му, нито нищо, просто се надявам  на вашето мнение на хора които са  тези среди.

31.05.16
12:35

Трябва ти някой който лично го е употребявал. Доколкото виждам е за културисти, тъй като основната му цел е бързо трупане на мускулна маса.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1