Моята промяна и цели

Здравейте,казвам се Магдалена и съм на 19 години -62 килограма.От много време искам да вляза във армията и миналата седмица бях на физически изпит от който не останах много доволна.Искам да ми препоръчате как да подобря резултатите и същевременно да смъкна още килограми с което ще си помогна при бягането.Пия също и фат бънар

Здравей Магдалена.

Опиши досегашния си опит с тренировките и храненето, за да знаем какво (не) можеш и какво би могло да се подобри.
Във форума има няколко човека, които могат да ти дадат добри съвети за целта ти, но е хубаво да бъдеш по-изчерпателна при изходната информация.

Добави и подробности относно изпита си, твоето време и какво целиш за следващия изпит (като резултат). :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1